MOD Bahçelievler / MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının MOD Bahçelievler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
MOD Bahçelievler

MOD Bahçelievler'de lansmana özel indirim!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 07.11.2016
MOD Bahçelievler, kent yaşamının tüm modlarını bir araya getiriyor ve yatay mimari planı, geniş daireleri ile bölgede yer alan projelerden ayrılıyor.
Yatay yerleşim planı, yeşil çevresi ve merkezi lokasyonu ile sakinlerine ideal bir yaşam sunan MOD Bahçelievler, İstanbul'un en merkezi semtlerinden Bahçelievler'de yer alıyor. Markalı konut projelerinde giderek yaygınlaşan dikey mimariden farklılaşarak sakinlerine az katlı ve geniş bahçeli yeşil bir yaşam alanı sunan MOD Bahçelievler, ayrıcalıklı bir proje olarak öne çıkıyor.   

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=MOD+Bah%c3%a7elievler'>MOD Bahçelievler</a>

Yatay mimaride geniş planlı daireler

Üç yatay blok olarak planlanan ve aile konforu için geniş ölçeklerde tasarlanan MOD Bahçelievler'de 84 seçkin daire yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan MOD Bahçelievler'de 1+1 daire modeli bulunmuyor. Projedeki 2+1 dairelerin brütü 163 m2, iki seçeneği bulunan 3+1 dairelerin brütleri 184 m2 ve 187 m2, 4+1 dairelerin brütü 221 m2 olarak değişiyor.     

MOD Bahçelievler, özel peyzaj düzenlemesiyle yeşilin her tonunu projede yer alan tüm daire modellerine taşıyarak da fark yaratıyor. Yatay mimari planla bütünleşen 5.000 metrekarelik peyzaj alanıyla MOD Bahçelievler, bahçe katından yeşil bir ortama açılan teraslar, doğayla iç içe yaşayan balkonlar ve ağaçlıklı bir yaşam alanı sunuyor. Lansmana özel %10 indirimle satışa sunulan MOD Bahçelievler daireleri, 2018 Mart ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

MOD Bahçelievler