MOD Bahçelievler / MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. firmasının MOD Bahçelievler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
mod bahçelievler

Mod Bahçelievler'de 'buçuk oda' imkanı!

Konut Projeleri Emine Pile 21.11.2016
Mod Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Mod Bahçelievler, ‘buçuk oda’ rahatlığı ile ev alanlara ayrıcalık sağlıyor.
Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen MOD Bahçelievler, kent yaşamının tüm modlarını bir araya getiriyor. Proje, yatay yerleşim planına sahip mimari modeli, ulaşım merkezlerine konumu, 5.000 metrekarelik peyzaj alanı, sosyal donatıları, geniş ölçeklerde tasarlanmış daireleri ve ‘buçuk oda' imkanıyla sakinlerine kent içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.  

Buçuk oda büyük kolaylık

Mod Bahçelievler, az sayıda projede göze çarpan ‘buçuk odalar', çamaşır kurutma odası, alet edevat saklama ya da yer fazlalığı yapan eşyaları koruma görevi görerek aile yaşamına büyük kolaylık sağlıyor. Evden uzak tutulması istenmeyen, ancak ayak altında bulunması sorun oluşturan eşyalar için depo vazifesi gören buçuk odalar, MOD Bahçelievler ayrıcalığı olarak sakinlerine önemli bir avantaj sunuyor. MOD Bahçelievler'in tüm daire modellerinde buçuk odaya yer veriliyor.

MOD Bahçelievler'de daireler aile yaşamına uygun olarak geniş tasarlanıyor. Metrekaresi 5.900 TL'den satışa sunulan projedeki 2.5+1 dairelerin brütü 163 m2, iki seçeneği bulunan 3.5+1 dairelerin brütleri 184 m2 ve 187 m2, 4.5+1 dairelerin brütü 221 m2 olarak değişiyor. MOD Bahçelievler'de geniş yaşam alanlarına sahip daireler lansmana özel %10 indirimle satışa sunuluyor.  

 

mod bahçelievler mod gayrimenkul buçuk oda konsepti