mistral izmir
Haberler / Konut Projeleri / Mistral İzmir'in inşaat aşaması tamamlandı

Mistral İzmir'in inşaat aşaması tamamlandı

Konut Projeleri 14.03.2017 10:45

Mistral GYO’nun Bayraklı’da inşa ettiği tasarımıyla fark oluşturan Mistral İzmir’in inşaat aşaması bitti.

İzmir'in önde gelen iş adamları tarafından kurulan Mistral GYO'nun ilk projesi olan Mistral İzmir tamamlandı. Konut, ofis ve çarşı bölümlerinden oluşan ve mimari estetiği ve inşaat kalitesiyle fark yaratan Mistral İzmir'in ofis kulesi İzmir'in en yüksek binası olma özelliği taşıyor. Ayrıca, konumları itibariyle tüm konut ve ofisler muhteşem bir deniz manzarasına sahip. LED sertifikalarında platinum ön sertifikası alan Türkiye'deki ilk proje olma özelliğini taşıyan Mistral'in ofis kulesinde, 4 metre tavan yüksekliği ile fark yaratan ferah ofisler çalışanların motivasyonunu artırmak için tasarlandı.

Konut kulesinde ise, 3 metre genişliği aşan boydan boya teras alanları ve 3,40 metre tavan yüksekliği ve geniş iç hacmiyle konutlar büyük beğeni topluyor. Çelik kompozit yapısı sadece dayanıklılık değil aynı zamanda geniş ve kesintisiz alanlar sunuyor.

Mistral İzmir'in yeme ve içme merkezi olmaya aday çarşısı, dünya çapında sergilere ev sahipliği yapacak. Arkas Sanat Merkezi, Carrera Fitness, yaz-kış kullanıma açık havuzu ile çok farklı bir yaşam sunuyor. resepsiyon, temizlik, teknik hizmetlerin yanı sıra 24 saat güvenliğin olacağı Mistral İzmir'de, tüm konutlarda telefon ya da tabletle erişebilen akıllı ev sistemi bulunuyor.

153 ofis var

Kulenin yapımında kullanılan kompozit çelik, binanın dayanıklılığını artırmasının yanı sıra, ofis alanlarına geniş hacimler kazandırıyor. 153 adet ofisin yer aldığı küçük ofisler için tasarlandı. Genel olarak büyük ofislerin yer aldığı kulede, 20. Kat sonrasında 235 metrekare ve üzerindeki büyüklükte ofisler yer alıyor.