Mina Towers / Başaran Gayrimenkul Yatırım

Başaran Gayrimenkul Yatırım firmasının Mina Towers projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mina Towers

Mina Towers'ta ilk etap satışları sürüyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.01.2017
İlk etabı satışta olan Mina Towers'ta liste fiyatları 520 bin liradan başlangıç gösteriyor.
"Sadece konut projesi yeni bir yaşam biçimi" şeklinde lanse edilen Mina Towers, Başaran Holding tarafından hayata geçiriliyor. Mina Towers, Anayolu Yakası'nın merkezinde, hızla yenilenen ve gelişen Fikirtepe'nin kalbinde yaşamı yeniden tanımlıyor.

Galatasaraylı dünyaca ünlü futbolcu Wesley Sneijder'in eşi Manken Yolanthe Cabau'nun reklam yüzü olduğu Mina Towers, 1500 konuttan meydana geliyor. 2 ayrı parsel üzerinde toplam 6 bloktan meydana gelen projede, 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 

Toplam 26 bin metrekare arsa alanına sahip olan Mina Towers'ın 3 blokta 222 konuttan oluşan ilk etabı satışta. Her ihtiyaca uygun seçkin mağazaları, geniş ve ferah yaşam alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, spa ve güneşlenme terasları ile Mina Towers hem sahiplerinin yaşam tarzını değiştiriyor hemde değişerek gelişen Fikirtepe'ye bir yol haritası çiziyor.

mina towers

Mina Towers'ta 1+1 dairelerin liste fiyatı 520 bin TL'den başlıyor. Ödeme şekillerine göre indirim uygulanıyor. Projede daireler Siemens, Franke veya muadili ocak, fırın, bulaşık makinesi, davlumbaz veya aspiratör olacak şekilde teslim edilecek. 

95 ticari birimin hizmet vereceği Mina Towers projesinin mimari tasarımı Eren Talu imzasını taşıyor. Satış ofisi ve örnek dairelerinin iç mimari çözümleri ise Beril Başaran - Artebel Design'a ait.

Mina Towers Başaran Yatırım Holding