Miller Vista / Miller Yapı

Miller Yapı firmasının Miller Vista projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Miller Vista blok görüntüsü

Miller Vista'da tapular hemen teslim!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 14.01.2016
Çanakkale'de hayata geçirilen Miller Vista projesinde daire tapuları hemen teslim ediliyor.
Çanakkale'nin önemli kuruluşlarından Miller Holding bünyesinde faaliyet gösteren Miller Yapı'nın yeni projesi Miller Vista büyük ilgi görüyor. 20 konutluk butik projede son 8 konutun satışı devam ediyor. Lansmana özel 185 bin TL'den satışa sunulan 2+1 daireler kısa sürede tükendi. Projede teslimler Eylül 2016'da yapılacak. Yeşilliklerin için bol oksijenli sessiz ve sakin bir noktada yükselen Miller Vista projesi şehir merkezine, havaalanına, hastaneye ve üniversiteye sadece 3 dakika mesafede bulunuyor. Proje, akademisyenlerden, doktor ve hemşirelerden büyük ilgi görüyor.

Deniz manzaralı daireler

Miller Vista'da 83 metrekarelik 2+1'ler 250 bin TL'den, 150 metrekarelik 3+1 çatı dubleksleri 425 bin TL'den, 180 metrekarelik 4+1 bahçe dubleksleri ise 440 bin TL'den alıcılara sunuluyor. Tapuların hemen teslim edildiği Miller Vista'da daireler banka kredisine uygun durumda. Projedeki dairelerden deniz manzarasını izlemek mümkün.

Miller Vista Miller Yapı Miller Yapı fiyatlar Miller Holding