Mihmandar Eyüp

Mihmandar Eyüp’te yüzde 8 indirim fırsatı!

Konut Projeleri 21.02.2016 09:24

İnşaat sektörünün başarılı firmalarından Beyaz İnşaat’ın Eyüp’teki Mihmandar Eyüp projesi 78 daire ve 10 dükkandan oluşuyor.

İstanbul'un dini, mimari, kültürel bakımdan en değerli ilçelerinden Eyüp, her geçen daha da değerleniyor. Türk-İslam dünyasında ayrı bir yeri olan bölge, birçok yeni projeye ev sahipliği yapıyor. Beyaz İnşaat tarafından Rami Kışla Caddesi'nde inşa edilen Mihmandar Eyüp projesi, 5 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan proje ferah ve geniş daireleriyle beğeni topluyor. Daire büyüklüklerinin 131 metrekare ile 221 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Beyaz İnşaat'ın Mihmandar Eyüp projesi 3 bloktan meydana geliyor. 

Konutlar için 2 bin 700 metrekare özel kullanım alanına sahip olan proje modern yaşamın bütün ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Bay-bayan ayrı havuz, fitness, fin hamamı, mescit ve sauna ile keyifli bir yaşam sunuyor. 

PEŞİN ALIMLARDA YÜZDE 8 İNDİRİM!

Mimari yapısı ile bölgenin tarihi dokusuna uyum sağlayan proje adını ise "Misafir ağırlayan, konuğunun her istediğini yerine getiren" manasına gelen Mihmandar kelimesinden alıyor. Edirnekapı metrobüs durağına 750 metre, okullara, hastanelere ve Eyüp Sultan Camii'ne yürüyüş mesafesinde yer alan projede yüzde 30 peşinatla 24 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 8 indirim uygulanıyor. Yüzde 50'sinin satıldığı proje büyük ilgi görüyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile