MiaVita Beytepe / Anadolu Akaryakıt ve Ticaret Ltd. Şti.

Anadolu Akaryakıt ve Ticaret Ltd. Şti. firmasının MiaVita Beytepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
MiaVita Beytepe

MiaVita Beytepe projesinin fiyat listesi!

Konut Projeleri Eda Yalçın 07.07.2017
Anadolu Akaryakıt ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilen MiaVita Beytepe projesinin daire fiyatları 300 bin liradan başlıyor.
Anadolu Akaryakıt ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilen MiaVita Beytepe projesi 5 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Tek bloktan meydana gelen projede 114 konut yer alıyor. Konut tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanan projenin daire büyüklüğü 61 ile 161 metrekarelik alana sahip.

MiaVita Beytepe Fiyat Listesi

  • 1+1 = 300 bin TL'den başlayan fiyatlarla
  • 2+1 = 700 bin lira ile 830 bin TL
  • 3+1 = 860 bin lira ile 1 milyon 060 bin TL
Modern mimarisiyle öne çıkıyor

Ankara'nın en gözde yerlerinden biri oln Beytepe'de yükselen MiaVita Beytepe projesi Bilkent, İncek, Çayyolu, Ümitköy, Beysukent ve üniversitelere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Modern mimarisiyle sahip olan projede, açık yüzme havuzu,  cep sinema, sauna, kafe ve spor alanlarıyla öne çıkıyor. MiaVita Beytepe projesinde düşünülen her ayrıntı, yaşamamıza değer katıyor. Çamaşırhane, kuru temizleme ve temizlik hizmetlilerini MiaVita'ya bırakın siz yaşamın keyfini çıkartın.

Ulaşım olanakları

MiaVita Beytepe projesi Hacettepe Üniversitesi'ne 5,8 kilometre, Bilkent Üniversitesi'ne 5,9 kilometre, ODTÜ'ye 14 kilometre, Başkent Üniversitesi'ne 11 kilometre, Çankaya Üniversitesi'ne 20 kilometre, Atılım Üniversitesi'ne 6,4 kilometre, Ufuk Üniversitesi'ne 5,1 kilometre, Kızılay'a 20 kilometre, Gordium AVM'ye 8,1 kilometre, Arcadium AVM'ye 6,6 kilometre, Çayyolu Güven Hastanesi'ne 5 kilometre, Galeria AVM'ye ise 6,7 kilometre mesafede yer alıyor.

miavita beytepe miavita beytepe fiyat