MiaPort Concept

MiaPort Concept'te bankasız, kefilsiz, vade farksız!

Konut Projeleri 08.08.2020 13:44

Arnavutköy'de inşa edilen MiaPort Concept projesinde bankasız, kefilsiz ve vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Çağlayan İnşaat A.Ş. imzası taşıyan MiaPort Concept projesi İstanbul Havalimanı ile gelişen Arnavutköy'de yükseliyor. 89 daire, ikiz villa ve 8 ticari üniteden meydana gelen projede 1+1, 2+1, 2+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri 73 ile 139 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Bölgenin en iyi lokasyonlarından birinde yer alan MiaPort Concept projesinde İstanbul Havalimanı yeni yolu–Hadımköy–Arnavutköy çevre yolu ayrımında yükseliyor. Bu bakımdan projede ulaşım sıkıntısı yaşanmıyor. MiaPort Concept, yeni belediye ve kaymakamlık binasına çok yakın olmasıyla beraber belediye binasının önünde bulunan Taşoluk Metro İstasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor. Projede fiyatlar 340 bin TL'den başlıyor. Bankasız, kefilsiz ve vade farksız taksit imkanı sunulan projede yüzde 30 peşinatla 12 ay, yüzde 40 peşinatla 24 ay, yüzde 50 peşinatla 36 ay sıfır faizle vade yapılıyor.

Teslimlerin 2021 yılının Haziran ayında yapılması planlanan MiaPort Concept, Arnavutköy'de kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, profesyonel spor salonu, hamamı ve saunası ile bölgede tek proje olma özelliğine sahip. Spor alanında bulunan yürüyüş parkuru, açık spor alanları, çocuk parkı, oturma alanları olarak da bölgede en büyük sosyal alana sahip bir proje olacak.

0212 597 3 597

http://miaport.com.tr/

Sinem Öztürk Küçükaydın/Emlaktasondakika.com