Metsan Nexus / Metsan İnşaat

Metsan İnşaat firmasının Metsan Nexus projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Metsan Nexus blokları

Metsan Nexus, metro ile ekstra prim yapacak

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 27.01.2015
İlk etabında 439 konutun yer aldığı Metsan Nexus'ta 1+0'dan 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut.
Lokasyon avantajları ile dikkat çeken Metsan Nexus, Kartal'da E5 karayolu üzerinde konumlandırılıyor. Adalar ve deniz manzaralı 36 katlı iki bina ile 17 katlı dairesel kuleden oluşan ilk etap satışları sürüyor. 

Ev alırken en çok dikkat edilen unsurlardan biri de evin lokasyonı ve ulaşım alternatifleri oluyor. 

Metsan Nexus, E-5'in üzerinde yer alması, E6 karayoluna yakınlığı ve altında bulunan metrosu ile ön plana çıkıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik İdo İskelesi ve hızlı tren hattı ile bölgedeki ulaşım olanakları her geçen gün artıyor. 

Hem daire sahiplerine, hem bölge sakinlerine hizmet verecek dükkanlar da Metsan Nexus'ta hayat kalitesini yükseltiyor. 

Metro projenin altında

2015 sonunda faaliyete geçecek Yakacık metro istasyonu Metsan Nexus'un hemen altında yer alıyor. Metro ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na gitmek 8 dakika, Kadıköy ve Üsküdar'a gitmek 35 dakika, Eminönü/Sirkeci'ye 40 dakika, Taksim'e ve Bakırköy'e ulaşmak ise 50 dakika sürecek. 

cemalettin satoğlu

Ekstra prim yapacak

Metsan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Yüksek Mimar Cemalettin Satoğlu, projenin altında bulunan Yakacık metro istasyonunun çalışmaya başlamasının projeye ekstra prim yaptıracağını ve Metsan Nexus'tan daire almış olanlara projenin tamamlandığında kendi yapacağı prime ek olarak, önemli bir kazanç sağlayacağını belirtti.

Metsan Nexus İletişim Bilgileri;

Web: http://www.metsannexus.com/
Telefon: 444 47 04

Metsan Nexus metsan inşaat