Kameroğlu Metrohome Residence / Kameroğlu İnşaat

Kameroğlu İnşaat firmasının Kameroğlu Metrohome Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Metrohome Residence

Metrohome Residence'de ön talep süreci başladı

Konut Projeleri Emine Pile 09.05.2016
1991 yılından beri inşaat sektöründe birçok projeye imzalar atan Kameroğlu İnşaat, şimdi de Beylikdüzü'nde dev proje inşa edecek.
Beylikdüzü'nde Kameroğlu Metrohome adlı yeni karma projesini hayata geçiren Kameroğlu İnşaat, ‘'Ev değil Yaşam'' sloganıyla bölgede yeni bir nefes olmayı hedefliyor. Parsel alanı 70.000 metrekare olan projede toplam 1500 konut ve 110 mağazadan bulunuyor. Her yönüyle Metropol yaşantısına uygun, çağın gereksinimlerini fazlasıyla karşılayacağı ve ev sakinlerine sunacağı lüks standartlardaki sosyal yaşam alanlarıyla, benzersiz bir yaşam kalitesini modern ve estetik mimariyle Beylikdüzü 'ne getirmeyi planlıyor.

Kameroğlu Metrohome; Metrobüs ve ve Metroya olan yakınlığı nedeniyle Metrohome adı verilmiş. Kameroğlu Metrohome Suites; aile konseptinde tasarlanmış 2+1, 3+1  ve  4+1 daire seçenekleriyle ayrı sosyal tesise, yönetime ve otoparka sahip.

Metrohome Suites, ailelerin huzurlu vakit geçirebilecekleri yeşil ve mavinin dinginliği eşliğinde açık ve kapalı havuz keyfini yaşayabilecekleri, günün stresini atacakları fitness salonu, yürüyüş alanları ve çocuk parkları ile bambaşka bir dünya sunuyor. 

Kameroğlu Metrohome Residence; minimalist yaşamayı tercih edenler için düşünülen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle, ev sahiplerine konforlu ve bağımsız sosyal yaşam konsepti tasarlanıyor. Ev sahipleri yine kendi sosyal alanlarında açık ve kapalı havuzun keyfini yaşayabilecek, sosyal olanaklardan dilediği zaman yararlanabilecekler.

METROYA SADECE 1 DAKİKA

Kuzey cephede E-5; Güney cephede 1000 dönüm civarı Botanik Vadisi bulunan bu yaşam alanı, öncelikle ulaşım imkanlarıyla diğer projelerden farklılaşıyor. Çünkü, metrobüse ve yakında bitirilmesi planlanan metroya sadece 1 dakika yürüme mesafesinde.

Kameroğlu Metrohome 'da günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız mağazalar da cadde alışveriş konseptine uygun prestijli markalardan oluşan kafelerin, cadde ve mağazacılık kültürüne yepyeni bir soluk getireceği kesin.

Seçkin kafeler ve mağazaları ile eğlence ve keyifli alışverişi sokağa taşımayı hedefleyen 

Kameroğlu Metrohome projesi, Beylikdüzü sakinleri için de cazip nokta haline gelecek.

Üç katlı Otoparkı ile projenin tüm dairelerine 2 araçlık, 1+1 büyüklüğündeki dairelerine de 1 araçlık geniş otopark alanı tahsis edilmiş.

Toplamda 70.000 metrekare alan üzerinde gerçekleşecek Metrohome projesi; yapımına yakın bir zamanda başlanacak yeni havalimanına ve Kuzey Marmara Otoyolu'na olan bağlantısıyla, oturumcular ve yatırımcılar için kazançlı bir alternatif olarak göze çarpıyor. 

Metrohome Residence Kameroğlu Metrohome Kameroğlu İnşaat