Metrohome Residence

Metrohome Residence’da yüzde 30 peşinatla 48 ay taksitlendirme!

Konut Projeleri 10.12.2018 16:34

Kameroğlu İnşaat tarafından yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alacak Metrohome Residence, 2 farklı etapla hayata geçmeye hazır.

Kameroğlu İnşaat'ın Beylikdüzü bölgesinde yükselecek yeni projesi, Metrohome Residence ve Metrohome Suites olarak hayata geçirilecek olup proje özellikle yatırım yapmak isteyenlerin dikkatini çekiyor.

Ailesiyle birlikte daha ferah bir ortamda geniş bir alanda yaşamak isteyeceklerin tercihleri arasında yer alacak Metrohome Suites, 28 bin 530 metrekarelik alan üzerinde yer alarak içerisinde 806 konut ve 80 mağaza bulunduruyor.

Yine Beylikdüzü'nde yer alan Yaşam Vadisi'nin yanında konumlanan Metrohome Suites, 17 kat 9 bloktan oluşuyor. 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde geniş daire tiplerinin yer aldığı proje alıcılarına geniş ve aydınlık bir hayatın kapısını aralıyor.

Yaşam Vadisi komşunuz

Sosyal donatı alanları, spor salonları gibi sunduğu farklı seçeneklerdeki özellikleriyle fonksiyonel bir hayat oluşturan Metrohome Suites, özlemini çektiğiniz yeşilin her rengine de doyacağınız Yaşam Vadisi ile komşu konumda bulunuyor. Konser, etkinlik alanı, kafeteryalar, sanat atölyeleri, çocuk oyun alanları, koşu parkurları, bisiklet yolu gibi zengin aktivite alternatifleri ile şehrin yoruculuğundan uzaklaşıp doğa ile baş başa kalacağınız olanakları da yine Yaşam Vadisi oluşturuyor.

2+1 daireler 770 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Bir çok özelliğin aynı projede buluştuğu  Metrohome Suites'de 2+1 daire fiyatları ise 770 bin TL'den başlıyor. 3+1 ve 4+1 daire tiplerine de yer verilen projede 3+1 dairelerin başlangıç fiyatları 925 bin TL, 4+1 dairelerin başlangıç fiyatları ise 1 milyon 325 bin TL olarak belirlendi.

Projenin 2. Etabı olan ve Bizimkent Sitesi'nin komşusunda yer alan  Metrohome Residence ise 12 bin metrekarelik arsa üzerinde 5 blokta 1690 konuttan meydana geliyor.

Minimalist bir yaşam tarzıyla inşa edilen projede 1+1 ve 2+1 konut tiplerine yer veriliyor.

Kullanışlı bir hayatı tercih edenlerin beğenisini toplayacak tarzda dizayn edilmiş Metrohome Residence'da daireler açık mutfak mimarisiyle oluşturulmuş.

Projenin en dikkat çeken ve günü kolaylaştıran yanları arasında olan bir başka ayrıcalığı ise içerisinde özel bir okul ve hastane de bulundurması.

Yüzde 30 peşinatla 48 ay vade farksız taksitlendirme

Beylikdüzü'nün en merkezi noktasında ve seçkin projelerin arasında yer alan Metrohome Residence'da yüzde 30 peşinatla 48 ay vade farksız taksitlendirme kolaylığı sağlanıyor.

2 seçenekten oluşan daire tiplerinde 1+1 en düşük konut tipi fiyatı 425 bin TL iken 2+1 en düşük konut  tipi ise 580 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projenin teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak açıklandı.