Metro 34 / Akyapı - Eşbah Yapı

Akyapı - Eşbah Yapı firmasının Metro 34 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Metro 34

Metro 34, kazançlı bir geleceğin kapılarını aralıyor

Konut Projeleri Emine Pile 27.08.2015
Akyapı ve Eşbah Yatırım ortaklığıyla İkitelli’de hayata geçirilen Metro 34, iş dünyası için kazanç dolu bir yatırım fırsatı sunuyor.
İş dünyasının en önemli merkezlerinden İkitelli'de inşa edilen ve son aşamaya gelinen Metro 34'te cadde mağazaları ve son ofisler yatırımcılara sunuluyor. 

Cadde mağazalarının konumuyla dikkat  çeken projenin ofis katlarında ise işletmelere ve özel kurumlara uygun alanlar bulunuyor. 

YATIRIM VE PRESTİJ BİR ARADA!

Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer alan İkitelli'de, Akyapı ve Eşbah Yatırım ortaklığında “Kazancın Yeni Adresi” sloganıyla yükselen Metro 34, yatırımın ve prestijin kesişme noktası olarak öne çıkıyor.

“34” markalı projelerin ilk adımı olan Metro 34, 300 binin üzerinde çalışanı istihdam eden İstanbul'un ve Türkiye'nin en büyük sanayi bölgesi, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunuyor.Yorgun ve eski yapılarla dolu bu bölgeye 80 prestijli ofis ve 32 modern cadde mağazası inşa eden firma, inşa ettiği ve bitmek üzere olan Metro 34'le bu eksikliği gidermeyi planlıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Metro+34'>Metro 34</a> projesinin dışı ve cami

Metro 34 projesindeki dükkanlar

BAŞAKŞEHİR'İN YANI BAŞINDA

40 bin metrekarelik alan üzerinde  yükselen ve Başakşehir'e komşu olan Metro 34, Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu  ve Metro çalışmaları hızla devam eden dev yatırımların çevrelediği bir merkezde yer alıyor.

TEM Otoyolu'na ve Basın Ekspres Yolu'na bağlantıyı sağlayan 2 ana bulvarın kesiştiği kavşağın yakınında ve Metro durağının yanı başında yer alan Metro 34, zarif ve modern mimarisi ile bölgede prestijli bir iş yaşam projesi olarak konumlanıyor.

Proje, estetik mimariyle inşa edilecek 80 ofis ve 32 cadde mağazaları ile bölge için bir buluşma noktası niteliği taşıyacak.

ULAŞIM AĞININ MERKEZİNDE 

TEM otoyolunun kuzeyinde yer alan ve projeye adını veren Metro 34, ulaşım ağının merkezinde konumlanıyor.

Metro 34; hemen önünde bulunan metro durağı, yapım süreçleri devam eden 3. Köprü bağlantı yolu, 3. Havalimanı ve muhtemel Kanal İstanbul projesi ile, İstanbul'un yatırım değeri en yüksek bölgesinde yer alıyor.

Merkezi lokasyonu itibariyle yatırımcının ilgisini çeken Metro 34, Tem Otoyoluna 2 km, Atatürk Havalimanına 10 km,  E-5'e 8 km, muhtemel Kanal İstanbul projesine yaklaşık 6 km,  3.köprü bağlantı yoluna 1 km, tarihi yarımadaya da 15 kilometrelik mesafesiyle dikkat çekiyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Metro+34'>Metro 34</a>'ün alt katındaki banka ve cafeler

5.500 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA... 

84 aya kadar uygun kredi oranlarıyla çeşitli ödeme planları olan projede, 5.500 TL'den başlayan fiyatlarla ofis sahibi olmak mümkün.

Özel olarak sunulan avantajlı ödeme planlarına ek olarak, bölgeye ve proje donatılarına kıyasla fiyatlar kısa bir süreliğine ekonomik oranlarda tutuluyor.

AYRICALIK DOLU BİR İŞ HAYATI

İstanbul'un yeni iş ve çekim merkezi İkitelli'de 80 prestijli ofis, ofis bloklarının hemen altında bulunan 32 modern cadde mağazasıyla, ayrıcalığı iş dünyasına taşıyan Metro 34, ayrıcalık dolu bir iş hayatını yatırımcısına sunuyor.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği projede teslimler ise 2016 Şubat ayında yapılacak.

Metro 34