Güneş Tepe İstanbul / Metal Yapı Konut

Metal Yapı Konut firmasının Güneş Tepe İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
metal yapı konut

Metal Yapı Konut gümbür gümbür geliyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 25.03.2016
Zekeriyaköy'de 380 bin metrekare arsaya dev bir proje üretecek olan Metal Yapı Konut, Blue Lake ve Güneş Tepe'yi kısa süre içinde satışa açacak.
Daha önce Koru Florya projesinin altına imzasını atan ortaklardan birisi olan Metal Yapı Konut, önümüzdeki döneme damga vurmayı hedefliyor. Küçükçekmece'deki Blue Lake projesini Nisan ayında lanse edecek olan firma, Güneşli'deki Güneş Tepe'yi de metrekaresi 5 ile 7 bin lira arasında satışa açmayı hedefliyor.

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, emlaktasondakika.com'a yaptığı açıklamada firmanın önümüzdeki dönemde çarpıcı projeler üreteceğini söyledi.

İşte Akın Karali'nin o açıklamaları…

Blue Lake projesinde geri sayım başladı

“Blue Lake Küçükçekmece projemiz. Göl ve deniz manzaralı enfes bir yatırım. Burada birçok özelliği ilk kez Türkiye'ye getiriyoruz. 2 bin metrekarenin üzerinde kapalı sosyal tesisi olacak Blue Lake kapsamında. Bu projemiz her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlandı”

İstanbul Tower, Sapphire aynı uzunlukta olacak

“Ayrıca İstanbul Tower projemiz var, Levent'te eski Fako İlaç Fabrikası arsası üzerinde yükselecek. 225 bin metrekare inşaat büyüklüğü olacak ve 61 kat şeklinde inşa edilecek. Uzunluğu da Sapphire ile aynı olacak”

Güneş Tepe İstanbul'da metrekaresi 5 bin lira

“Güneşli'de Güneş Tepe İstanbul projemiz var. İçdaş Demir Çelik arsası üzerinde hayata geçirilecek olan projemizde yaklaşık 2 bin konut olacak. Haziran ayı sonlarında lansmana çıkacağız. Karma konsepte sahip projemiz her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlandı”

Yeni projeler yolda

“Ayrıca Ulus Belvedere projesini çok kısa sürece satışa açacağız. Zekeriyaköy'de 380 dönümlük arazimiz var. Üzerinde özel bir proje üreteceğiz. Kemerburgaz-Göktürk aksında da önemli yatırımlarımız var. Çalışmalara tüm hızımızla devam ediyoruz”

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

metal yapı konut istanbul tower blue lake küçükçekmece güneş tepe istanbul ulus belvedere metal yapı