Mesa Koz / Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Mesa Mesken Sanayii A.Ş. firmasının Mesa Koz projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
mesa koz projesi

Mesa Koz’da peşin ödemelerde yüzde 15’e varan indirim fırsatı!

Konut Projeleri Esra Karaşin 16.11.2017
Mesa Mesken Sanayii A.Ş tarafından Kadıköy’de hayata geçirilen Mesa Koz’da daire fiyatları 854 bin liradan başlıyor.
Mesa Koz, İstanbul'un gözde semtlerinden biri olan Kadıköy'de Mesa Mesken Sanayii A.Ş tarafından hayata geçiriliyor. 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunan projede daire fiyatları 854 bin lira ile 4 milyon 886 bin lira arasında değişiyor.

Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim!

Mesa Koz'da ev sahibi olmak isteyenlere; peşin ödemelerde yüzde 15 oranında indirim yapılıyor. Ayrıca Lansmana özel yüzde 5'lik avantajlar ve vade farksız 36 eşit taksitle vade imkanı sunuluyor. Projede yüzde 30 peşin, 1 ve 2 yıl sonra yüzde 25'lik iki ara ödeme ve kalan yüzde 20 oranındaki konut bedeli için 36 ay taksit yapılıyor.

Mesa Koz'da lokasyon avantajı!

Kadıköy-Pendik Metro Hattı Kozyatağı Durağı'na yürüme mesafesinde Mesa Koz projesi Bağdat Caddesi'ne ise 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. AVM, hastane, eğitim kurumları gibi yerlere de yakın konumda bulunan proje, Sahilyolu, minibüsyolu, E-5, TEM, Şile Yolu, açılacak Kuzey Marmara Yolu'na ve boğaz köprülerinin her üçüne birden doğrudan bağlanma imkanı sağlayan noktada yer alıyor.

 

mesa koz projesi mesa koz mesa koz projesi fiyat mesa koz nerede mesa koz ödeme seçenekleri mesa koz indirim mesa koz lokasyon mesa mesken sanayi a.ş mesa mesken mesa koz projesi mesa koz kadıköy mesa koz anadolu yakası