Mesa Koz / Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Mesa Mesken Sanayii A.Ş. firmasının Mesa Koz projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mesa Koz

Mesa Koz fiyatları 642 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Eda Yalçın 07.07.2017
Mesa Mesken Sanayii A.Ş.'nin yeni projesi Mesa Koz’ da dairelerin fiyatı 642 bin liradan başlıyor.
İstanbul ve Ankara'da birçok başarılı işe imza atan Mesa Mesken Sanayii A.Ş tarafından hayata geçirilen Mesa Koz projesi tek bloktan meydana geliyor. 8 bin 279 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen projede konut tipleri 1+ 1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Büyüklüğü 65 ile 289 metrekare arasında değişen proje Haziran 2019'da teslim edilecek.

Mesa Koz Fiyat Listesi

Daire Tipi  Fiyat Aralığı
1+1 642 bin TL'den başlayan fiyatlarla
2+1 1 milyon 040 bin TL'den başlayan fiyatlarla
3+1 1 milyon 895 bin lira ile 3 milyon 496 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Kadıköy-Pendik Metro Hattı Kozyatağı Durağı'na yürüme mesafesinde Mesa Koz projesinde farklı daire tipleri konut alıcılarının beğenisine sunuluyor. Maltepe-Kozyatağı ve Bağdat Caddesi'nde 3 yeni projeye başlamaya hazırlanan Mesa, startı Mesa Koz projesinden verdi.

Mesa Koz konumuyla dikkat çekiyor

Bağdat Caddesi'ne 5 dakikalık uzaklıkta bulunan ve AVM, hastane, eğitim kurumları gibi yerlere de yakın konumuyla dikkat çeken proje, E-5, TEM, Şile Yolu açılacak Kuzey Marmara Yolu'na ve Boğaz köprülerinin her üçüne birden doğrudan bağlanma imkânı sağlayan noktada yer alıyor.

mesa koz mesa koz teslim