mesa koz projesi

Mesa Koz daire fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri Esra Karaşin 18.11.2017
Mesa Mesken Sanayii A.Ş tarafından, İstanbul Kadıköy’de hayata geçirilen Mesa Koz projesinde daire fiyatları 854 bin liradan başlıyor.
Eşsiz mimari tasarımıyla ayrıcalığını hissettiren Mesa Koz, yüksek yapı teknolojisi ile yaşamınızı kolaylaştırırken; popüler caddelere, seçkin AVM'lere, köprülere, iş merkezlerine yakınlığıyla şehrin kalbinde ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Yaklaşık 8 bin 279 metrekare alanda yükselen Mesa Koz'da 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Mesa Koz'da 1+1 daireler 854 bin lira ile 1 milyon 530 bin lira, 2+1 daireler 1 milyon 384 bin lira ile 3 milyon 97 bin lira, 3+1 daireler 2 milyon 500 bin lira ile 3 milyon 6 bin lira, 4+1 daireler 4 milyon 600 bin lira ile 4 milyon 886 bin lira arasında değişiyor.

Mesa Koz'da lokasyon avantajı!

Kadıköy-Pendik Metro Hattı Kozyatağı Durağı'na yürüme mesafesinde Mesa Koz projesi Bağdat Caddesi'ne ise 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. AVM, hastane, eğitim kurumları gibi yerlere de yakın konumda bulunan proje, Sahilyolu, minibüsyolu, E-5, TEM, Şile Yolu, açılacak Kuzey Marmara Yolu'na ve boğaz köprülerinin her üçüne birden doğrudan bağlanma imkanı sağlayan noktada yer alıyor.

 

mesa koz projesi mesa koz mesa koz projesi fiyat mesa koz nerede mesa koz ödeme seçenekleri mesa koz indirim mesa koz lokasyon mesa mesken sanayi a.ş mesa mesken mesa koz projesi mesa koz kadıköy mesa koz anadolu yakası