<

Merkez Zekeriyaköy / Ortadoğu Grup

Ortadoğu Grup firmasının Merkez Zekeriyaköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Merkez Zekeriyaköy

Merkez Zekeriyaköy'de Yıl Sonu Kampanyası

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 15.12.2014
Merkez Zekeriyaköy projesi, yıl sonu avantajlı kampanyasıyla 2014 yılını yatırımla kapatmanız için size bir fırsat sunuyor
Ortadoğu Grup tarafından Zekeriyaköy'de doğayla baş başa bir hayat isteyenler için konumlandırılan Merkez Zekeriyaköy projesinin ay sonuna kadar devam edecek kampanyası ile konut sahibi olmak artık daha kolay.

Sadece yüzde 15 ön ödemeyle ev almanın mümkün olduğu projede, 2+1 çatı dubleksi daireler 733 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi daireler ise 1 milyon 108 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıların beğenisine sunuluyor.

Merkez Zekeriyaköy projesinin yıl sonu kampanyasıyla ile 2014 yılını yatırımla kapatabilir, konut alma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Merkez Zekeriyaköy'ün kampanyasıyla bütçeleri rahatlatırken ev almayı da kolaylaştırdıklarını söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “31 Aralık'a kadar yüzde 15 ön ödeme yaparak, Zekeriyaköy'ün en değerli lokasyonunda ev sahibi olabilirsiniz” dedi. Merkez Zekeriyaköy'de ev teslimlerine yeni yılın ilk çeyreğinde başlayacaklarının müjdesini veren Gür, “Hem yeni bir ev hem de yeni bir hayat isteyen herkesi kampanyamızdan yararlanmaya bekliyoruz” diye konuştu. 

“Eğitim kurumlarının tam ortasındayız”

Doğanın kalbin konumlandırılan proje, İstanbul'un merkezi noktalarıyla da dikkat çektiğini söyleyen Mehmet Gür “Projemizin yakın çevresinde çocuk ve gençlere her türlü imkanı sunan çok sayıda kreş, anaokulu, ilköğretim okulu, lise ve üniversite bulunuyor. Boğaziçi, Koç, İTÜ, Işık ve İstanbul Üniversitesi ile Açı Okulları, The British International School, Doğa Koleji ve Enka Okulları bunlardan bazıları” açıklamasında bulundu.

Merkez Zekeriyaköy İletişim Bilgileri
Web: http://merkezzekeriyakoy.com/
Telefon: 0212 202 7 111

Merkez Zekeriyaköy Merkez Zekeriyaköy yıl sonu kampanya ödeme planı