Meridian Business Varyap'ta fiyatlar 398 bin TL'den başlıyor!

Meridian Business Varyap'ta fiyatlar 398 bin TL'den başlıyor!

Konut Projeleri 10.09.2012 13:38

Leed kriterlerine göre hazırlanmış bölgenin A+ ofis projesi Varyap Meridian Business'de ofislerin alanları 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişiyor

 

Mimari projesinde RMJM Tasarım imzasını taşıyan Varyap Meridian Business, Batı Ataşehir'de yükseliyor. Varyap ve Emlak Konut GYO tarafından inşa edilen Varyap Meridian Business'ta 33 adet ofis seçeneği yer alıyor.
 
26 katlı tek bloktan meydana gelen Varyap Meridian Business'ın 80 bin metrekare inşaat alanı mevcut. 2012 yılsonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Varyap Meridian Business'da ofislerin fiyat aralığı 398 bin lira ile 900 bin lira olarak belirlendi.
 
Leed kriterlerine göre hazırlanmış bölgenin A+ ofis projesi Varyap Meridian Business'de ofislerin alanları 45 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişiyor. 30 aya kadar varan ödeme seçeneklerinin bulunduğu Varyap Meridian Business'da tüm ofisler yüzde 1 peşin ödemeli ve banka kredisine uygun. 
 
Konseptin bir parçası olarak değerlendirilen bahçelerde peyzaj tasarım çalışmaları yapılıyor. Varyap Business, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 14 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 32 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 9 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 32 kilometre mesafede konumlandırıldı.
 
Varyap Business içerisinde; hobi odaları, toplantı odaları, kütüphane, kafe, restoran, açık ve kapalı yüzme havuzları, spa ve spor merkezi mevcut. Doğal çevre ve kaynakların korunmasını temel alan inşaat faaliyetleri ile insan ve çevre korumacı bir çok uygulamaya sahip.
 
Varyap Meridian Business İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 444 40 30
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com