Avrupa Konutları Kale / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Kale projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları Kale

Mayıs ayında inşaat sektörü yine atağa geçti!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 30.05.2015
Mayıs ayında satışa çıkan projeleri Emlaktasondakika.com olarak sizler için derledik.
ESD - Oluşturduğu katma değer ve istihdam olanaklarıyla Türkiye'nin lokomotif sektörü inşaat, kendisine bağlı 200'den fazla sektörü de harekete geçiriyor.

Her geçen ay pek çok projeyi hayata geçiren inşaat sektörü Mayıs ayında 9 projeyi görücüye çıkardı.
2015 yılının yarısına geldiğimiz şu aylarda projeler bir bir açıklanmaya devam ediyor. Önümüzdeki aylarda yeni projeleri satışa çıkarmaya hazırlanan inşaat sektörü, görülüyor ki uzun yıllar ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecek.

İşte Mayıs ayında görücüye çıkan projeler;

İstanbul INN Levent

Ünal İnşaat ve Özler İnşaat tarafından 200 milyon liralık yatırımla Levent'te projelendirilen İstanbul INN Levent, Mental Design Works'ten Salih Çıkman imzasını taşıyor.

21 katlı 5 bloktan meydana gelen İstanbul İnn Levent'in ilk iki katlı ofislerden oluşuyor.

Büyüklükleri 59 ile 79 metrekare arasında değişen 1+1'ler, alanları 99 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen 2+1'ler yer alıyor.

Nisan ayında yapımına başlanan projenin Temmuz 2016'da sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. 130 konutluk projede fiyatlar 250 bin dolar ile 1 milyon 250 bin dolar arasında değişiyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları

Ceylan İnşaat imzasıyla Göztepe'nin kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda 24 katlı tek blokta 192 konut, 6 ticari meydan ve 9 ofis bulunuyor.

5 bin 760 metrekare arsa alanına sahip Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

1+1'ler 500 bin liradan, 2+1'ler 600 bin liradan, 3+1'ler ise 950 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıların beğenisine sunuluyor.

360 derece manzaraya sahip seyir terası,  kış bahçesi ve barbekü alanının da bulunduğu Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda teslimler 2017 yılının Mayıs ayında gerçekleştirilecek.

Lavinya Marmara

Kullar İnşaat ve İLF ortaklığında Büyükçekmece'de yükselen Lavinya Marmara projesi 115 konut ve 17 ticari alandan meydana geliyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olarak farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Lavinya Marmara projesinde dairelerin büyüklükleri 94 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor.

8.500 metrekare arsa alanı, 30.956 metrekare inşaat alanına sahip projede daire fiyatları 410 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Lavinya Marmara projesinin sosyal olanakları arasında; fitness center, sauna masaj ve buhar odaları,  Türk hamamı, yarı açık- yarı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve çocuk oyun parkı yer alıyor.

Folkart Life Bornova

İzmir'de birbirinden iyi projelere imza atan Folkart Yapı, yeni projesi Folkart Life Bornova'yı satışa çıkardı. 830 daire ve çarşıdan meydana gelen projenin yatırım değeri 250 milyon lira olarak belirlendi.

Ulaşılabilir lüks sloganı ile tanıtılan Folkart Life Bornova'da 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Folkart Life Bornova'da 1+0'lar 47 ile 69 metrekare, 1+1'ler 56 ile 97 metrekare, 2+1'ler 93 ile 145 metrekare, 3+1'ler 159 ile 225 metrekare, 4+1'ler ise 211 ile 253 metrekare arasında değişiyor. 189 bin liradan başlayan fiyatlarla satılan proje 2017 yılının Haziran ayında teslim edilecek.

Avrupa Konutları Kale dükkanlar

Artaş İnşaat'ın Topkapı'da Kalekilit arsası üzerine inşa ettiği Avrupa Konutları Kale projesinin ofis ve dükkanları satışa çıktı.

Ofislerin ortalama metrekare fiyatı 9 bin lira, dükkanların ortalama metrekare fiyatları ise 21 bin lira olarak açıklandı. 

İstanbul'un en merkezi noktasında hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale, E-5 Otoyolu'nun bitişiğinde konumlanıyor. Şehir içi ulaşım bakımından avantajlı bir bölgede olan proje konumuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ofis, dükkan ve konutları dahil 681 bağımsız birimden meydana gelen Avrupa Konutları Kale'de daire fiyatları 632 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Tüm ihtiyaçlara cevap verecek proje Avrupa Konutları Kale'nin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Batı Mahal

1250 kişi ile yaptığı araştırma sonucu BatıMahal projesini tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiren Yalçınlar Group, bahçeli villa yaşamını yeniden yorumluyor.

Büyükçekmece'de 9 bin metrekare arsa üzerine konumlandırılan Batıl Mahal'de 4+1 ve 5+1 villa tipinde 526 metrekare ile 647 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor.

İki katta villa konseptli 150 villalık Batı Mahal projesinde bahçe katında gündüz yaşam alanları, giriş katında ise gece yaşam alanları yer alıyor.

Villalara Ilara, Jasmine ve Katie adlarının verildiği projede teslimlerin Haziran 2015'te gerçekleşmesi hedefleniyor.

İnistanbul Gala

İş GYO ve Nef'in birlikte hayata geçirecekleri İnistanbul Gala, Topkapı'da eski Şişecam fabrikası arsasının üzerine kuruluyor.

25 bin 564 metrekare arsa alanına sahip projeye ilgi yoğun. Ön talep döneminde 7.000'den fazla başvuru alan Gala, 3 binin üzerinde bağımsız bölümden meydana geleceği bilinen İnistanbul projesinin ilk etabını oluşturuyor.

4 blokta 788 üniteyi içinde barındıracak olan İnistanbul Gala'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

320 bin lira ile 1 milyon 600 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan İnistanbul Gala, Aralık 2017'de sahiplerine teslim edilecek.

MaaNaa projeleri

Antik Roma'da M.Ö. 50'lerde yaşayan mimar Vitrivius Polo'nun "De Architectura" adlı eserinden ilham alan MaaNaa projeleri, iyi bir yapının Firmitus, Utilitas, Venustas, sıfatlarıyla güvenli, fonksiyonel ve estetik olmasından yola çıkarak, özgün tasarımlı projeler oluşturdu.

RAM GMY imzasıyla Etiler'de konumlandırılan  projelerinden MaaNaa markasının Etiler 34 ve 49 projeleri içerisinde toplam 89 konut yer alıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere farklı daire seçeneklerinden meydana gelen projede fiyatlar 5500 dolar ile 7000 dolar arasında değişiyor.

Vitality Luxury ve Mila's Daphne Peninsula

MYC Partners'ın Mila's Daphne Peninsula adını taşıyan yerleşim projesi, deniz manzaralı ve çevre dostu bir proje olarak inşa edildi.

Bodrum'un en prestijli projesi olarak konumlanan ve toplam 81 bin metrekare alan üzerinde kurulan Mila's Daphne Peninsula; lüks konutlar, Luxury otel, Pratik golf sahası gibi donatıları içinde barındırıyor.

Ayrıca projede hepsi deniz manzaralı pratik golf sahası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk yüzme havuzu, yetişkin yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness center, restaurant kafe ve bar hizmeti gibi zengin sosyal kullanım alanları mevcut.

650 metrelik sahil şeridine sahip Mila's Daphne Peninsula'da çevre faktörü baz alındığında, yarımadaya ait doğallığı bozulmayan yapılar oluşturuldu.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Mayıs ayı projeleri Avrupa Konutları Kale İnistanbul Gala