Mavera Başakşehir konut projesinde 500 bin liraya 3+1!

Mavera Başakşehir konut projesinde 500 bin liraya 3+1!

Konut Projeleri 01.01.2013 09:57

4+1 ve 5+1 daireler Türk hamamının bulunduğu Mavera Başakşehir'de konutlar akıllı ev sistemiyle donatılıyor. Her dairede ve her odada yerden ısıtma konforu yaşatan Mavera Başakşehir'de 2 yetişkin ve 2 çocuk havuzu olmak üzere 4 kapalı yüzme havuzu sizi bekliyor

 

Mavera Başakşehir, sadece 274 şanslı ailenin ruhunu ve gönlünü dinlendireceği, kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için her türlü konforun düşünüldüğü, bildiklerinizin çok ötesinde bir proje.
 
Makro İnşaat tarafından inşa edilen Mavera Başakşehir, Başakşehir'de hayata geçiriliyor. 70 ticari birimin de yer aldığı Mavera Başakşehir'de konut fiyatları 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Mavera Başakşehir, 3+1, 4+1, 5+1 ve 8+2 konut seçeneklerinden meydana geliyor. Mavera Başakşehir içerisinde; 8 bin 406 metrekare yeşil alan, yürüyüş alanları, açık hava sinema, wi-fi park, meyve bahçeleri, okuma köşesi, çocuk eğlence ve macera parkı, gençler sokağı, kaykay pisti, tırmanma duvarı, koşu ve yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, mini futbol, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları yer alıyor. 
 
Site bünyesinde kreş, gündüz bakım evi ve çocuk oyun salonları da bulunuyor. Kameralı güvenlik sistemi, daire onaylı site girişi ile kontrol altında olan Mavera Başakşehir'de daire içleri ve ortak alanlarda yüzde 100 kesintisiz enerji için full jenertör sistemi mevcut.
 
Mavera Başakşehir'in tüm dairelerinde geniş balkon terasından: şelaleler, tematik gölet ve peyzaj manzarası görülüyor. 4+1 ve 5+1 daireler Türk hamamının bulunduğu Mavera Başakşehir'de konutlar akıllı ev sistemiyle donatılıyor. Her dairede ve her odada yerden ısıtma konforu yaşatan Mavera Başakşehir'de 2 yetişkin ve 2 çocuk havuzu olmak üzere 4 kapalı yüzme havuzu sizi bekliyor. 
 
Mavera Başakşehir'de yaşarken, kendinize ait bir çarşınız varmış gibi hissedeceksiniz. Evinizden hiç uzaklaşmadan yanı başınızdaki süpermarketten her türlü ihtiyacınızı karşılayabilir, alışverişi ayağınıza getiren 70 adet cadde konsept ticari ünite sayesinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.
 
Mavera Başakşehir İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 444 71 61
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com