Marmarams / Rams Yapı

Rams Yapı firmasının Marmarams projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Marmarams

Marmarams’ta kampanyalar devam ediyor!

Konut Projeleri Emine Pile 02.11.2016
Rams Yapı tarafından Anadolu Yakası’nın değer kazanan bölgelerinden Esatpaşa’da inşa edilen Marmarams, avantajlı kampanyaları ile ev sahibi yapacak.
Marmarams projesinde cazip fırsatlarla ev sahibi olmak için son gün 30 Kasım. Modern kent estetiğinin genç, dinamik ve enerjik çizgilerle hayat bulduğu Marmarams 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. 

'YEDİ KAT GÜZEL HAYAT'

RAMS YAPI güvencesiyle ‘Yedi kat güzel hayat' sloganıyla temelleri atılan MARMARAMS projesinde 7'şer katlı 6 blokta 1+1'den 3+1'e kadar 25 farklı büyüklükteki 240 dairenin yanı sıra ihtiyaç duyulabilecek her şey bir arada yer alıyor. Proje kapsamındaki ticari alanlar sayesinde ihtiyaçlar yakınlaşıyor, hayat fazlasıyla kolaylaşıyor.
İnsan odaklı peyzaj düzenlemesi, geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, basket sahası, açık-kapalı yüzme havuzları, saunası, fitness center'ı, basket sahası, masa tenisi, bilardosu ve langırtı ile ruhen ve bedenen yenilenmeyi sağlayacak MARMARAMS, hayat standartlarının yanında yatırım anlayışına da değer katacak bir yaşam konsepti.

RAMS YAPI tarafından, yaşama sanatınıbilenlere estetik, kalite, sağlamlık, güvenlik ve zevk unsurlarının bir arada sunulduğu 5810 metrekare alan üzerine inşa edilen MARMARAMS projesinde, kapalı ve ortak kullanımlı otopark sistemi aynı anda sunuluyor. Proje, 7 gün 24 saat aktif olarak çalışan güvenlik kamera sistemi ve tüm giriş çıkışların denetlendiği özel güvenlik hizmetiyle fazlasıyla güvenli bir yaşam vadediyor. Tabi bu da çocuklara, onlar için tasarlanan kapalı ve açık oyun alanlarında neşeyle gülüp oynamaları için kusursuz bir ortam sunuyor.

Marmarams Rams Yapı