Marmara Kule / Gizer Işık İnşaat

Gizer Işık İnşaat firmasının Marmara Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kartalda deniz manzaralı proje

Marmara Kule'de 340 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Konut Projeleri Sinem Öztürk 04.02.2016
Kartal'da E-5 yanyol üzerinde inşa edilen Marmara Kule projesinde fiyatlar açıklandı.
Gizer ve Yasin Işık Gayrimenkul İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen Marmara Kule, 32 katlı tek blokta 246 daireden meydana geliyor. Tamamı 1+1 ve 2+1 konutlardan oluşan proje konut ve home ofis kullanımına uygun. Kartal'de günde 100 binden fazla aracın geçtiği E-5 üzerinde yer alan projede toplam 4 bin metrekarelik alana yayılmış 2 adet ticari ünite de bulunuyor. 6,5 dönümlük alana kurulan Marmara Kule'nin inşaat alanı 38 bin 270 metrekare olarak açıklandı. 

Marmara Kule, Soğanlık Metro istasyonunun hemen yanı başında, Kartal Adliyesi'ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Projede teslimler 2 yıl içinde yapılacak. Marmara Kule'de 1+1'ler 72 ila 86 metrekare, 2+1'ler 159 ila 167 metrekare olarak tasarlandı. Projede 1+1'ler 340 bin TL ile 545 bin TL, 2+1'ler 775 bin TL ile 961 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Ayrıca firma bünyesinde 36 aya kadar vade yapılıyor. Peşinat bedeli yüzde 30 ile 50 arasında farklılık gösteriyor. 


Orman, deniz ve Adalar manzaralı

Kartal Marmara Kule'nin güney cephesindeki 1+1'ler Prens Adaları ve deniz manzarası görüyor. Kuzey cephesinde, E5 Karayolu üzerinden, daha çok iş office için uygun planlanan 1+1'ler, Aydos Ormanı yeşiline bakıyor. Projenin güney cephesinde bulunan 2+1'lerin Prens Adaları ve deniz manzarası hayatınıza büyük keyif katacak. 2 bin 500 metrekare sosyal alana sahip olan Marmara Kule projesi 3 kat üzerinde planlandı. Projenin lobi katındaki fitness salonu 700 metrekare büyüklüğünde. Diğer sosyal alanlar arasında soyunma odaları, sauna, buhar odası, Türk hamamı ve yaz – kış kullanıma uygun yüzme havuzu bulunuyor.

Marmara Kule gizer ve yasin gayrimenkul inşaat kartal marmara kule kartal gayrimenkul