Marmara Evleri 4’te fiyatlar 475 bin TL’den başlıyor!

Marmara Evleri 4’te fiyatlar 475 bin TL’den başlıyor!

Konut Projeleri 11.01.2019 15:55

Markalı projelere imza atan İhlas Yapı, Marmara Evleri 4 projesiyle Beylikdüzü’nde aile öncelikli bir yaşam inşa ediyor.

İhlas Yapı tarafından Marmara Evleri serisine bir yenisinin daha eklendiği Beylikdüzü'nde hayata geçirilecek olan Marmara Evleri 4 projesi, 640 daireden oluşuyor. Projenin içerisinde 44 dükkanın da yer alacağı Marmara Evleri 4'te 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.

3 farklı tipte daire alternatifiyle her bütçe için uygun fiyat seçeneği oluşturan Marmara Evleri 4 projesinde odaların metrekare büyüklükleri, 126 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Fiyat açısından da alıcısını zorlamayan ve sunduğu kolay ödeme seçenekleriyle ev almayı cazip hale getiren projede dairelerin başlangıç fiyatları ve metrekare büyüklükleri şu şekilde değişiyor:

2+1 daireler 126 metrekare iken başlangıç fiyatı 475 bin TL'den alıcı buluyor. 3+1 daireler 176 metrekare iken başlangıç fiyatı 620 bin TL'den satışa sunuluyor ve 4+1 daireler 204 metrekare iken başlangıç fiyatı ise 870 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

36 aya varan taksitlendirme imkanı

İhlas yapı güvencesiyle konut sahibi olmak isteyenlerin kolay ödeme seçenekleriyle de fırsatlardan yararlandığı Marmara Evleri 4 projesinde ödemelerde de alıcılara kolaylıklar sağlanıyor. Peşin alımlarda yüzde 25 indirim uygulanan projede kalan kısım içinse 36 aya varan taksit fırsatı sağlanıyor.

Ödeme kolaylıklarıyla göz dolduran proje, sunduğu olanaklarla da sıcak bir aile ortamı vaat ediyor. Marmara Evleri 4 projesinde çocuklarınızın gönlünce vakit geçireceği çocuk oyun parkı, sporun keyfini çıkaracağınız açık spor alanları, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çok maksatlı eğitim salonları, bay ve bayanlara özel çifter fitness salonu, hamam ve sauna gibi çeşitli sosyal donatı alanları bulunuyor.

TEM ve E5'e komşu

Ulaşım akslarına komşu konumu itibariyle de avantajlar sunan Marmara Evleri 4, TEM ve E5 yollarına komşu konumda yer alıyor. Beylikdüzü Metrosu Yakuplu istasyonunda çok yakınında yükselen proje aynı zamanda Ambarlı Limanı'na da komşu olacak.