Marina Ankara / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Marina Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
marina ankara nerede

Marina Ankara nerede yükseliyor?

Konut Projeleri Murat Can Güllü 27.04.2015
Marina Ankara Sinpaş tarafından Çankaya Oran Mahallesi'nde inşaa edilecek.
Sinpaş Yapı Ankara'nın ilk marina projesi Marina Ankara'yı Çankaya Oran'da hayata geçiriyor. 

Gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş Yapı, Ankara merkezine Marina yaşamını getirecek bir proje olacak. Başkenti birçok yenilikle tanıştıracak olan proje Marina Ankara, rengarenk yaşamıyla Ankara'nın yeni simgelerinden biri olacak gibi görünüyor.

Mavi ve yeşille iç içe bir yaşam sunan Marina Ankara, Kanyon, Marina Meydanı, Tropik Ada gibi sosyal alanlarda birlikte, Çankaya Tenis Kulübü, bisiklet ve koşu parkurları gibi spor alanları ve yılın 365 günü kayak ve snowboard yapma imkanı sunacak.

Marina Ankara içinde Snowland'de olacak!

Sinpaş Çankaya Oran'da 3 ayrı yaşam konseptinde geliştireceği Marina Ankara ilk etabı Marina Towers satışa sunuldu. Toplantıda  yöneltilen soruları Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik cevapladı. Ankara'ya Marina geldi Sinpaş Yapı'nın marina konseptiyle başkente yeni değerler kazandırdığını belirten Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, konsept işler yaptıklarını ve bunun son örneğini Ankara'ya Marina yaparak gösterdiklerini kaydetti.

Göl ve yeşil alanlara proje maliyetinin yüzde 20'sini ayırdıklarını belirten Çelik, Sinpaş Grup'un 41. yaşına girdiği yıl içinde Ankara'ya 17 proje yapacaklarını müjdesini verdi.

Marina Ankara nerede Sinpaş Marina Ankara Oran Marina Ankara