Marina Ankara / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Marina Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Marina Ankara

Marina Ankara içinde neler var?

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 27.04.2015
Hülya Avşar ile Zehra Çilingiroğlu'nun marka yüzü olduğu Marina Ankara projesinin Marina Towers'ı satışta.
Marina Ankara'nın ilk projesi Marina Towers'tan ister Eymir Gölü, ister marina manzaralı yeni evinizi hemen seçebilirsiniz. 

Sinpaş Yapı projesi olan Marina Towers'ta 912 konut yer alıyor. Arsa alanı 200 bin metrekare olan Marina Ankara'da 1+1'den 7+1'e kadar konut alternatifi sıralanıyor.

Hülya Avşar ile Zehra Çilingiroğlu, Marina Ankara reklamında oynamış ve çok ses getirmişti. Reklam filmiyle ilgili hala pek çok yorum ve haber yapılıyor. 

Projede konut teslimlerinin Mart 2018'de yapılması hedefleniyor. 

Kanyon

Azur Şelalesi karşısında dinlenebileceğiniz tropik bir kumsal... Çocuklar için su kaydırağı, gölün üzerinden zirveye uzanan ahşap bir köprü...

Marina

Küçük yelkenli ve kayıkların açılabileceği üç stadyum büyüklüğünde bir gölet... Kıyı kıyı dolaşabileceğiniz iskeleler, deniz feneri, marina meydanı, köprüler, sahil yolu, alışveriş caddesi, kafe ve restoranlar..

Tenis kulübü

Uluslararası standartlardaki profesyonel tenis kortlarında uzman antrenörlerle yeteneğinizi geliştirebileceğiniz, dostlarınızla keyifli müsabakalar yapabileceğiniz bir tenis kulübü...

Tropik ada

Çocuklar suyun keyfini çıkarırken plajdaki bungalovlarda yada yemyeşil dinlenme teraslarında kuşların cıvıltılarıyla günün yorgunluğunu atabileceğiniz tropik bir ada...

Snowland

Dünyanın en heyecanlı ve modern kayak pisti 365 gün kayak ve snowboard...

Marina Ankara