Marina 24

Marina 24 projesi kapılarını açıyor

Konut Projeleri 21.04.2017 15:10

24 Gayrimenkul imzası ile Büyükçekmece Mimaroba’da hayata geçirilen Marina 24 projesinde satışlar yarın başlıyor.

Denizle iç içe bir yaşam vadeden Marina 24 projesi, İstanbul'un içinde karmaşadan uzak sakin bir hayat sunuyor. 30 dönüm arazi üzerinde inşa edilen proje 244 konut, 42 adet teras ve bahçe dubleksinden oluşuyor. 5 bin metrekare denize sıfır marina çarşıya sahip olan Marina 24 projesinde 2+1'den 5+1'e kadar değişiklik gösteren daire seçenekleri bulunuyor.

EVİNİZİN KAPISI UPUZUN BİR SAHİLE AÇILIYOR

İstanbul'un en güzel sahilinde 'yeni yaşamınız için eşsiz bir başlangıç' mottosuyla geliştirilen Marina 24, uzman tasarımcıların, ödüllü mimarların imzasını taşıyor. 13 km'lik upuzun bir sahili, uçsuz bucaksız bisiklet parkuru bulunan projede kat yükseklikleri ise tam 3,5 metre. 

Mavi ile yeşili bütünleştiren modern sahil semti Marina 24 projesinde; rezidans, bahçe ve teras dubleksleri ve sahile açılan Gurme Çarşısı bulunuyor. Marina 24; Sanat Sokağı, Performans Meydanı, Marina Gurme Çarşısı, İskelesi ve 13 km sahiliyle nitelikli bir sosyal yaşantıyı da beraberinde getiriyor.

Herkese hitap eden zengin sosyal donatı alanları bulunan Marina 24 projesinin sosyal donatıları arasında sanat sokağı, performans meydanı, marina gurme, babalu çocuk aktivite merkezi, babalu water park, iskele, amfi tiyatro, çocuk oyun alanları, evcil hayvan park alanı, tenis kortu, basketbol sahası, zen bahçesi, dinginlik sediri, sonsuzluk havuzu, açık/kapalı yüzme havuzları, fitness/gym, hamam, sauna, spa/wellness, çok amaçlı stüdyo alanları, parti/davet odası, cep sineması, oyun odası, lounge alanı yer alıyor. 

Bir süredir ön talep sürecinde olan ve daha önce Mimaroba 24 olarak adlandırılan Marina 24 projesinde satışlar yarın başlayarak fiyatlar açıklanacak. İnşaat çalışmaları Eylül 2017'de başlayacak olan Marina 24 projesinde teslimler ise Aralık 2019'da gerçekleştirilecek.