Manyetic Residence Apollon

Manyetic Residence Apollon kat planları!

Konut Projeleri 26.12.2016 10:50

Manyetic Residence Apollon'dan daire sahibi olanlar deniz sıfır Didim Beach Resort Elegance Otel'in tüm donatılarından ücretsiz faydalanabiliyor.

5 bin TL kurumsal kira getirisi garantisiyle dikkat çeken Manyetic Residence Apollon, Aydın - Didim'de inşa ediliyor. 10 yıl boyunca kurumsal kiracısı hazır daireler 2017 Haziran'da teslim edilerek daha çok kazandıracak.

Mutlu Yapı İnşaat imzasıyla inşa edilen Manyetic Residence Apollon'da daire fiyatları 340 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede 47 adet daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Manyetic Residence Apollon'da dairelerin alanları 57 metrekareden başlayarak 180 metrekareye kadar uzanıyor. 

Kat planlarını sizin için derlediğimiz Manyetic Residence Apollon, akıllı ev sistemiyle donatılıyor. Açık yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, fitness salonundan masa tenisine kadar pek çok birimin hizmet verdiği projede daire içerisinde parmak izi okuyucu kapılar, otomatik panjur sistemi ile özellikler ön plana çıkıyor.

İşte Manyetic Residence Apollon'un kat planları;

manyetik rezidans apollon kat planları

manyetik rezidans

manyetik rezidans

manyetic residence apollon

çatı katı