Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü'nün örnek dairesi hazır!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 20.07.2015
Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinin örnek dairesi ziyarete açıldı.
İstanbul'un gözde yaşam merkezlerinden Beylikdüzü'nde yükselen, geniş iç mekânları, aydınlık ve huzurlu mimarisiyle de öne çıkan Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinin dünyadaki en yeni mobilya ve dekorasyon trendleriyle tasarlanan örnek dairesi ziyarete açıldı.

makyol yaşam beylikdüzü

Beylikdüzü'nün en prestijli projesi olma özelliğini taşıyan ve her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlarından oluşan Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi için tasarlanan örnek daire, ziyarete açıldı. Farklı ihtiyaçlara uygun planlanmış 464 adet daire ve 84 adet mağazanın yer aldığı projeye ait örnek dairenin çocuk ve yatak odasındaki tüm mobilyalar ve diğer yaşam alanlarındaki öğeler, dünyadaki en yeni mobilya ve dekorasyon trendlerini yansıtıyor. Hazırlanan örnek dairede, ferah ve konforlu tasarımıyla dikkat çeken yapı, mimari avantajlarıyla gün boyu gün ışığı ile aydınlık havasını koruyor.

orta sehpa tv ünitesi ve yemek masası

Dekoratif etkiyi arttırmak üzere farklı tonlarda duvar kağıtlarının kullanıldığı örnek dairenin salonunda kemik ve vizon tonları, aksesuar ve dekorasyon detaylarında ise sarı ve yeşil tonları öne çıkıyor. Beyaz ve gri rengin kullanıldığı çocuk odasına ait tasarımı canlandırmak üzere sarı rengin, yatak odasında ise bej ve gri renklerini desteklemek üzere marsala renginin kullanıldığı örnek dairenin soyunma odası için tasarlanan dolabı, arka panelindeki ayna kullanımıyla mekandaki derinlik ve genişlik hissini vurguluyor. 

örnek daire dekorasyonu

Beylikdüzü'nün En Yeni Projesi

Beylikdüzü'nün en prestijli ve yeni projesi olma özelliğini taşıyan Makyol Yaşam, 464 konuttan oluşuyor. Projede her ihtiyaca uygun planlanmış 3+1, 2+1 ve 1+1 daireler yer alıyor. Mimarisi ve konumuyla dikkat çeken projede, 72 metrekareden başlayıp 163 metrekare arasında değişen farklı boyutlardaki daireler her türlü ihtiyaca cevap veriyor. 

Makyol Yaşam Beylikdüzü'ne http://www.makyolyasam.com.tr/ web sitesinden veya 444 30 60 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Makyol Yaşam Beylikdüzü