Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü genel

Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde ulaşım çok kolay

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 04.05.2015
İstanbul’un gelişim aksını oluşturan Beylikdüzü’nde yükselen Makyol Yaşam projesi ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor.
İstanbul'un son yıllarda yerleşim amacıyla en çok tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü'nde Makyol İnşaat'ın sahibi olduğu arsa üzerinde geliştirdiği Makyol Yaşam Beylikdüzü, toplam 90 bin metrekarelik inşaat alanında, 180 milyon liralık yatırımla hayata geçiriliyor. 

Yeni yollarla bölgenin potansiyeli artıyor

Avcılar-Beylikdüzü metrobüs hattının hizmete girmesiyle birlikte bölgede ulaşımın bir ölçüde rahatlarken buna bağlı olarak konut fiyatlarında artış gözlemleniyor. Mevcut metro ağına yeni bir ağın eklenmesiyle Bakırköy - Beylikdüzü hattında raylı sistemin de hayata geçirilirken, Yenikapı - İncirli metro hattına bağlanacak Beylikdüzü - Bakırköy metrosu ile bölge potansiyeli bir kat daha artacak.

Yüzde 100 ev burada!

Yarım asırlık bilgi birikimi ve kalite anlayışını Yaşam Beylikdüzü projesine aktarakak ilk markalı konut projesini gerçekleştiren Makyol İnşaat, ev sahibi olmak isteyenlere yüzde yüz ev konsepti sunuyor. İnsanların kendilerini huzurlu ve rahat hissedebilecekleri bir proje kurgulamanın keyfini yaşadıklarını dile getiren Makyol Yaşam Beylikdüzü Satış ve Pazarlama Müdürü Ferda Deveci, bu konsepti meydan dükkanları ile güçlendirdiklerini ifade etti.

Eviniz meydana açılıyor 

İnsanların sosyalleşebileceği, alış veriş yapacağı veya arkadaşları ile yorggunluk giderebileceği meydanın projeye değer kattığını belirten Deveci, “Projede 464 daire ve 84 meydan mağazası yer alıyor. Evinizde huzurlu ve sakin bir hayat yaşarken hemen kapınızda cıvıl cıvıl bir hayat başlıyor. İstanbul'da bu büyük ibir imkan” diye konuştu.

Projede örnek dairenin 15 güne kadar ziyarete açılacağını belirten Deveci, “Örnek dairenin heyecanını yaşıyoruz. Çünkü misaf    irlerimiz nasıl bir evde yaşayacaklarını görebilecekler. Kaliteli malzeme kullanımı ve işçiliğin ilk örneğini burdada sunacağız”diye konuştu.

Makyol İnşaat güvencesi ile geliştirilen projede yaşam Eylül 2016'da başlayacak.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Makyol Yaşam Beylikdüzü Ferda Deveci