Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü teslim tarihi!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 13.05.2015
Makyol İnşaat güvencesiyle Beylikdüzü’nde inşa edilen Makyol Yaşam projesinin teslim tarihi merak konusu…
ESD - 23 bin metrekare arsa üzerine kurulan Makyol  Yaşam Beylikdüzü projesi Yüzde 100 ev olarak lanse edildi. Eve dair her şeyin yüzde 100 düşünüldüğü projede 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlardan meydana gelen 464 daire ve 84 mağaza bulunuyor.

Hem oturum hem de yatırım için değerlendirilebilecek projenin tamamlandığında yatırımcısına yaklaşık  yüzde 35 oranında kazanç sağlaması bekleniyor.

Beylikdüzü'nde zengin sosyal donatılar

Beylikdüzü'nün en değerli lokasyonunda hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü'nün sosyal donatıları arasında; açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş yolları, sauna, SPA, fitness, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü sıralanıyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü teslim tarihi

Bir evin sunabileceği her türlü rahatlığı, güveni ve huzuru tek projede toplandığı Makyol Yaşam Beylikdüzü'nün 2016 yılının Eylül ayında sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Emlaktasondakika.com

Makyol Yaşam Beylikdüzü Makyol Yaşam Beylikdüzü teslim tarihi Beylikdüzü satılık ev Makyol İnşaat