Arifoğlu Residence / Arifoğlu Konut

Arifoğlu Konut firmasının Arifoğlu Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede yükseliyor?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 18.05.2015
İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Beylikdüzü'nde inşa edilen Makyol Yaşam projesi metrobüse 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.
ESD - Makyol İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü projesine ilgi yoğun. İnşaatının yüzde 35'inin tamamlandığı projede satışlar yüzde 50'yi buldu.

Metrobüse 5 dakika...

Konforlu yaşamın adresi olan Makyol Yaşam Beylikdüzü; E5 karayolu, metrobüs, kısa bir süre sonra hayata geçecek Beylikdüzü metro durağı, Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi, Marmara Park AVM, Migros AVM'nin yanı başında, 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

Konumu ve farklı özellikleriyle dikkat çeken proje, açık hava alışveriş merkezi 'Meydan' ile bölgedeki projelerden ayrışıyor.

Makyol Meydan Beylikdüzü

Açık havada rahatça alışveriş yapabileceğiniz, ailece keyifle vakit ve huzurlu anlar geçirebileceğiniz Makyol Meydan'ın içerisinde; kafeler, şık restoranlar, kuru temizlemeciden kuaföre kadar günlük ihtiyacınızı karşılayacak birçok dükkan yer alacak.

Zengin sosyal olanaklar...

Beylikdüzü'nün en önemli lokasyonunda yükselen Makyol Yaşam Beylikdüzü'nün sosyal kullanım alanları arasında; açık havuz, sosyal tesis, kafetarya, çocuk oyun parkı, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, özel peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş yolları, sauna, SPA, fitness, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü sıralanıyor.

Emlaktasondakika.com

 

Makyol Yaşam Beylikdüzü