makyol santral
Haberler / Konut Projeleri / Makyol Santral’in 2+1 dairesini sanal tur ile gezin!

Makyol Santral’in 2+1 dairesini sanal tur ile gezin!

Konut Projeleri 03.07.2018 12:39

Emlaktasondakika.com, Makyol Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Makyol Santral projesinin 2+1 dairesini 3D görüntüledi.

Makyol Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir'de inşa edilen Makyol Santral projesinin örnek daireleri, Emlaktasondakika.com'un özel çekimiyle 3D olarak yayında… 

Bugüne kadar birçok projenin örnek dairesini 3 boyutlu olarak görüntüleyerek izleyiciyle buluşturan ve ev alacaklara kolaylık sağlayan Emlaktasondakika.com, listesine bu kez Makyol Santral'in 2+1 dairesini ekledi. 

Geniş, ferah, aydınlık dairesiyle, kullanılan kaliteli malzemeleriyle dikkat çeken projenin tüm detaylarını tek tıkla, adım adım gezmeniz mümkün!

İç mimari çözümleri Gönye İç Mimarlık ofisi tarafından tasarlanıp uygulanan örnek dairesiyle geniş, ferah, aydınlık bir konsept ve kullanılan kaliteli malzemeleriyle dikkat çeken projenin tüm detaylarını tek tıkla, adım adım gezmeniz mümkün!

1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana gelen Makyol Santral, 16 bin 906 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Akbatı AVM'nin tam karşısında konumlanan proje 5 bloktan ve 407 daireden meydana geliyor. Getiri potansiyeli ile yatırımcıların gözdesi olan Makyol Santral'in Mart 2019'da teslim edilmesi planlanıyor.