makyol santral

Makyol Santral’de 'şimdi al, 6 ay sonra öde' kampanyası!

Konut Projeleri 28.01.2019 12:44

Makyol Santral’de, 'Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Teslimde Başlayın” kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Kampanya kapsamında 1+1 daireler 120 bin TL, 2+1 daireler 175 bin TL peşinatla, banka veya kefil şartı olmadan konut alıcılarına sunuluyor, kalan ödemeler ise faizsiz ve 6 ay ertelenerek kira öder gibi teslimde ödenmeye başlıyor. Merkezi konumu ve sunduğu yaşam olanaklarının yanı sıra, artan yatırım değeri bakımından da bölgenin en avantajlı projelerinden biri olan Makyol Santral'de teslimlerin Mayıs ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Dünyaca ünlü mimarlık ofisi Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendirilen Makyol Santral, toplam 16 bin 906 metrekare arazi üzerine inşa ediliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 arasında değişen 5 blokta 407 daire, 9 villa ve ticari üniteler olmak üzere herkesin ihtiyacına göre değişen yaşam olanakları yer alıyor. Genişliğin ve ferahlığın ön planda olduğu tamamı teras veya balkonlu farklı daire seçenekleriyle kişiye özel bir yaşam deneyimi sunan Makyol Santral; konumu, özgün tasarımı ve peyzaj düzenlemesi ile fark oluşturarak bölgenin en avantajlı projesi olma özelliğini koruyor. 

Doğru Lokasyonda, Konforun Merkezinde Bir Yaşam 

Konum itibarıyla çok değerli bir lokasyona sahip Makyol Santral, bölgenin en büyük AVM'si Akbatı'nın tam karşısında yer alıyor. Projenin hemen arkasında bölgenin en büyük üniversite hastanesi LİV İSÜ Hastanesi'nin yanı sıra TED, Bilfen, MEF, Amerikan Koleji gibi birçok önemli okul ve eğitim kurumu bulunuyor.  
Ulaşım avantajları bakımından E-5 bağlantı aksına, TEM otoyolu ve gişelerine 500 metre mesafede, yeni tamamlanacak olan Mahmutbey- Bahçeşehir - Esenyurt Metro hattına da yürüme mesafesinde yer alan Makyol Santral, özellikle Kanal İstanbul projesine yakınlığı ve 3. Havalimanı'na 24 kilometre mesafesiyle bugün için İstanbul'daki yatırım potansiyeli en yüksek projelerden biri olarak da görülüyor. 

Yaşamı Kolaylaştırmak İçin Tasarlandı

Makyol Santral'de; masaj odaları, sauna, Yoga-Pilates salonu, fitness merkezi gibi sağlıklı yaşam ve spor alanlarının yanı sıra play station oyun odasından barbekü alanlarına, cep sinemasından özel tasarlanmış etkinlik ve kutlama alanlarına kadar çeşitli sosyal olanaklar sunulacak. Ayrıca projede, 16 bin metrekare kiralanabilir çarşı alanı, bistro café, restoran, kahve evi, market, gurme house, kuru temizleme & lostra, fırın, kuaför vb. alanları da yer alacak.