Balkon İstanbul / Mak Group

Mak Group firmasının Balkon İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
MakGroup Balkon İstanbul

MakGroup Balkon İstanbul'un tüm detayları belli oldu!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 26.01.2015
MakGroup 18 yıllık sektör tecrübe ve birikimi ile hayallerde olan kalite ve konforu gerçekleştirmek için var gücü ile çalışıyor.
MakGroup, Balkon İstanbul projesi eşsiz doğa ve Adalar manzarası ile İstanbul'un balkonu niteliğinde olan Aydos ormanlarının eteğinde Yakacık'ta bulunuyor.

Projenin bulunduğu konum itibariyle, E5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 kilometre TEM'e ise 4 kilometre uzaklıkta. Sabiha gökçen Havalimanı'na 19 dakika mesafede. Özel araçla ulaşımın yanı sıra toplu taşıma ile de ulaşım kolaylığına sahip.

MakGroup Balkon İstanbul içerisinde; kapalı otopark, kat bahçeleri, seyir terası, 2 asansör, 4 dönüm yeşil alan, dinlenme alanları mevcut. Projenin içinde 3,5 katlı bağımsız bir anaokulu hizmet verecek.

Makgroup Balkon ne zaman teslim edilecek?

3 etaptan meydana gelen site, 350 daireden meydana geliyor. Daire teslimleri Aralık 2015'te gerçekleştirilecek. 

Projein ilk etabında 1 adet 171 metrekare 4+1 çatı dubleksi, 2 adet 160 metrekare 3+1 çatı dubleksi, 15 adet 140 metrekare 3+1 normal daire, 30 adet 120 metrekare 2+1 daire, 2 adet 80 metrekare 1+1 normal daire yer alıyor.

Balkon İstanbul'a nasıl gidilir?

D100 (E5) Karayolu'ndan gelecekler için; 

Kartal köprülü kavşağından Yakacık tabelasını takip ederek ilerleyin, yol boyunca 2 kilometre devam ettikten sonra ikinci Yakacık tabelasını göreceksiniz. Bu tabelayı takip ederek Şehit Aydın Çelik Caddesi'ne sapacaksınız. Cadde üzerinden ilerleyin ışıklardan sağa sapın 550 metre daha ilerleyin. Sağda konumlanan satış ofisine ulaşmış olacaksınız. 

E80 (TEM) Karayolu'ndan gelecekler için; 

Samandıra/Sancaktepe/Kartal kavşağından girdikten sonra Samandıra -Kartal bağlantı yolunda 4,5 kilometre ilerleyeceksiniz. Yakacık sapağından girdikten sonra Yakacık Samandıra yolu üzerinde 2,5 kilometre daha yol aldıktan sonra satış ofisini göreceksiniz. 

MakGroup Balkon İstanbul İletişim Bilgileri;

Web: http://www.makgroupbalkonistanbul.com/
Telefon: 0216 353 04 53

MakGroup Balkon İstanbul yakacık konut projeleri