Premier Kampüs Ofis / Fer Yapı

Fer Yapı firmasının Premier Kampüs Ofis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mai Rezidrans

Mai’de şimdi kullanmaya başla, ödemeler gelecek yıla

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
FerYapı’nın İstanbul’un gelişim potansiyeli en yüksek bölgelerinden Kartal’da inşa ettiği Mai Residence’da ödemeler bir yıl erteleniyor.
FerYapı'nın Kartal'da gerçekleştirdiği Mai Rezidence'nin 1. blokta teslimlerine başlanırken ödemeler bir yıl ertelenebiliyor. Bölgedeki yaşamın değer artışında önemli bir marka gücü olan Fer Yapı, kullanıcılarına da kazandırmak için ödemeleri bir yıl erteliyor. Ayrıca geliştirdiği finansal çeşitlilik modelleriyle dikkat çeken FerYapı, ikinci blok teslimlerini ise eylülde gerçekleştirecek.

Mai Residence'da ilk blok teslim!

FerYapı, Kartal'da inşa ettiği Mai Residence'da 1. blok teslimlerine başladı. Peşinatsız ve ara ödemesiz yatırım yapma imkanı sağlayan FerYapı, erken ruhsat aldığı için yüzde 1 KDV ile avantajına sahip bulunuyor. Kullanım rahatlığı, inşaat kalitesi ve ödemelerde sağladığı kolaylık nedeniyle Mai'nin ilgi gördüğünü berten Fer Yapı Yönetim Kurulu üyesi Ramadan Kumova, “İsteyenler yüzde 25 oranındaki peşinatı Mart 2016'da ödeme imkanına sahip olabiliyor. Geri kalan yüzde 75'i ise banka kredisiyle ödemek mümkün. Mai'den gayrimenkul alanlar isterlerse kredi taksitlerini ödemeye bugün başlayabilir isterlerse 1 yıl öteleyebilir. Yine aylık sabit taksit ödemeleri de bir yıl sonra yani Mart 2016'da başlıyor” diye konuştu. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Mai Rezidance Mai Rezidans Fer yapı Ramadan Kumova