Premier Kampüs Ofis / Fer Yapı

Fer Yapı firmasının Premier Kampüs Ofis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mai Residence

Mai Residence'ta hemen teslim daireler!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 30.03.2015
Fer Yapı'nın İstanbul'un en değerli bölgelerinden Kartal'da inşa ettiği Mai Residence'ta peşinatsız ve ara ödemesiz ev sahibi olma imkanı sunuluyor.
ESD - İstanbul'un yükselen değeri Kartal'da hayata geçirilen Mai Residence'ın 'Yok Artık' kampanyası ile peşinatsız ve ara ödemesiz ev sahibi olmak artık çok kolay...

Yüzde 1 KDV ile de avantaj sağlayan kampanya kapsamında yüzde 25 oranındaki peşinat Mart 2016'da ödenebiliyor, kalan yüzde 75'ini ise banka kredisiyle ödemek mümkün. 

Deniz manzarasına doyacaksınız

Kartal'da muhteşem deniz ve Adalar manzarasına sahip proje ile her gün manzaraya doyacaksınız. Kartal metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde E-5 karayolu üzerinde yer alan Mai Residence, Marmara Denizi'ne hakim manzarası ve ferah tasarımıyla dikkat çekiyor.

298 bin liradan başlıyor

11 bin metrekare arsa üzerine kurulan projede yer alan 1+1 üniteler 298 bin liradan, 2+1 üniteler ise 329 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıların karşısına çıkıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Mai Residence Mai Residence fiyat Mai Residence hemen teslim Fer Yapı Kartal satılık daire