Premier Kampüs Ofis / Fer Yapı

Fer Yapı firmasının Premier Kampüs Ofis projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mai Residence

Mai Residence'ta fiyatlar ne kadar?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 18.04.2015
Fer Yapı imzasıyla Kartal'da inşa edilen Mai Residence'ta fiyatlar 298 bin liradan başlangıç gösteriyor.
ESD - Alanları 35 ile 171 metrekare arasında değişen Mai Residence'ın 28 katlı turuncu bloğunda konutlar, 14 katlı sarı bloğunda ise ofisler bulunuyor.

Mai Residence fiyatlar

İstanbul'un yükselen bölgesi Kartal'da 11 bin metrekare arsa üzerine kurulan Mai Residence projesinde yer alan 1+1 üniteler 298 bin liradan, 3+1 üniteler ise 329 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıların karşısına çıkıyor.

Manzaraya doyacağınız bir proje...

Muhteşem deniz ve Adalar manzaralı daire ve ofisler, Kartal'da E-5'in tam üzerinde, Kartal Adliyesi'ne yakın bir konumda yükseliyor.

Marmara Denizi'ne hakim manzarası ve ferah tasarımıyla 365 gün tatil gibi yaşamın kapılarını açan Mai Residence'ta 1. blok teslimlerine başlandı.

Yatırım ve yaşam değeri günden güne artan Kartal'da konumlandırılan Mai Residence'ın sosyal olanakları arasında; fitness salonu, çok amaçlı salon, VIP lounge, kafeler ve mağazalar, havuz, concierge hizmetleri, hobi alanları, çocuk oyun alanları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, depo alanları bulunuyor.

Emlaktasondakika.com

Mai Residence fiyat Mai Residence ne kadar Fer Yapı Kartal Mai Residence