Mai Residence / Fer Yapı

Fer Yapı firmasının Mai Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mai Residence projesinin dış görünüşü

Mai Residence’da taksitler 1.490 TL’den başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 27.10.2015
Bağdat Caddesi’ne 15 dakika mesafede bulunan Mai Residence’da ayda sadece 1.490 TL taksitle ev sahibi olabilirsiniz.
Bağdat Caddesi'nin ışıltılı vitrinleri, doyulmaz lezzetleri, Pendik-Bostancı sahil yolunun uzun yürüyüş yolları, spor alanları ve projenin tam önündeki Kadıköy-Kartal metro hattının konforu ile Mai'li olma ayrıcalığını sunan Evdekifirsat.com, hemen teslim, hemen tapu ve peşinat ödemeksizin herkesi ev sahibi yapıyor. 1+0'dan, 3+1'e ve Residence seçeneklerine kadar farklı birçok ünitenin satışa sunulduğu Mai Residence projesinde taksitler 1.490 TL'den başlıyor.

Mai Residence'da Yaşam, İster Ev, İsterseniz Ev-Ofis!

Avrupa Yakası'nda Bahçeşehir, Halkalı, Başakşehir, Yenibosna, Maslak, Kağıthane, Sultangazi ve  Anadolu Yakası'nda Sultanbeyli projesi dışında Kartal Mai Residence'ı portföyüne katan evdekifirsat.com hızla büyüyor. Birleştirilebilir modüler yapısı sayesinde Mai Residence her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor, iş ve yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getiriyor. İster ev, ister ev-ofis olarak kullanabileceğiniz stüdyodan 3+1'e farklı ev seçenekleri bulunuyor. 

26 kilometrelik denize nazır yürüyüş ve bisiklet parkuru ile sahil yoluna,15 dakika mesafede bulunan alışveriş ve eğlence denildiğinde akla ilk gelen yer olan Bağdat Caddesi'ne yakınlığı ile konforlu bir yaşam sunan Mai Residence, hayatı çok daha keyifli hale getiriyor. Bu konfora peşinatsız ayda 1.490TL den başlayan taksitlerle hemen kavuşmak için sizler satış ofisimize bekliyoruz. 

Mai Residence'da Lokasyon Ayrıcalığı

Bağdat Caddesine 15 dakika 
Sahil yoluna 3 dakika.
 Kartal metro durağına yürüme mesafesinde.
Kartal İDO İskelesi'ne 5 dakika.
TEM bağlantı yoluna 3 dakika.
Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika 
Kadıköy'e metroyla sadece 29 dakika

Mai Residence