AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
and pastel bloklar

Mahalle kültürünün yeni nesil hali: AND Pastel!

Konut Projeleri Emine Pile 21.05.2016
Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektörüne giriş yaptığı markası AND Gayrimenkul, Kartal’ı renklendirmeye geliyor.
Anadolu Yakası'nın en değerli ilçelerinden Kartal'da AND Grubu güvencesiyle hayata geçirilen AND Pastel bölgeye yeni bir renk getirecek. O eski mahalle kültürünü yaşatacak olan proje sımsıcak dostlukların yaşandığı komşulukları yeniden canlandıracak. 

HEM EV HEM BAHÇENİZ OLSUN!

Sadece binaların dış cephesine odaklanmadan, daire içlerini de en ince detayına kadar düşünerek projeler inşa eden AND Gayrimenkul Kartal'da 1.200 konutluk projeye imza atacak. 45 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen proje toplam 30 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip bulunuyor. 7 blok olarak inşa edilen AND Pastel projesi 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Site yaşamının ötesinde bir yaşama kapı açan proje o hep aradığınız huzur ve sıcaklığı yeni neslin enerjisiyle buluşturuyor. 

"Yeni nesil bir mahalle" sloganıyla yola çıkan AND Pastel projesinde 3 farklı blok tipi bulunuyor. Mavi Blok, 40 katlı kuleden oluşuyor. Deniz ve Adalar manzarasına sahip olan kulede ağırlıklı olarak 1+1 daireler yer alıyor. Turuncu Bloklar ise, orta katlı bloklardan oluşuyor. Bu bloklarda ağırlıklı olarak 2+1 daireler bulunuyor. Yeşil Bloklar ise 6 katlı tasarlandı. Her katta 2-3 daire yer alıyor. Ayrıca Yeşil Bloklar'dan ev alanların Komşuköy Tarlaları'nda bahçeleri olacak.

And pastel AND Grup Kartal