Nata İncek Konutları / Nata İnşaat

Nata İnşaat firmasının Nata İncek Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mahall Ankara

Mahall Ankara, kazançlı yatırımın yeni adresi oluyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 12.02.2015
Mahall Ankara konut projesinde farklı ödeme seçenekleri ve aradığını her türlü alternatif mevcut.
Türkerler İnşaat güvencesi ile yükselmeye başlayan Mahall Ankara, dünyaca ünlü mimarlık şirketi RMJM ve etkileyici projelere imzasını atan Öncüoğlu ACP'nin mimari desteği ile Ankara'nın en prestijli karma projesi olarak lanse ediliyor.

Mahall Ankara, konut, ofis, otel ve mağaza dinamikleri ile geniş ailelerden iş adamlarına, yatırım yapmak isteyenlerden alışveriş severlere kadar geniş bir kitleye hitap ediyor. 

Başkent'in en kararlı gelişen ana arteri Eskişehir Yolu'nda yükselen proje; konforlu bir yaşam, kazançlı bir yatırım noktası ve geniş bir yaşam alanı sunuyor. 

Başkent'in yeni iş merkezi 

Mahall Ankara, teknolojik donanımı yüksek ofislerden oluşan kule ofis bloğu ve yatay ofis bloğu ile profesyonellerin ihtiyaç duyacağı her şeyi karşılıyor; dinamik bir ortam sunuyor. 

Başkent'in en popüler yeri olmaya aday Mahall Ankara'yı günde 10.000 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. 

Mahall Ankara ödeme seçenekleri

Yüzde 1 peşinat ile ödeme yapmak isteyenler dilerse: yüzde 0 faiz oranı ile 24 ayda ya da yüzde 0,50 faiz oranı ile 60 ayda ödeme yapıyor. 

Mahal Ankara 2016 yılının ilk yarısında tamamlanıyor.

Mahall Ankara türkerler holding ankara satılık daire