Maçka Residences / staş Gayrimenkul - Bemes Yapı

staş Gayrimenkul - Bemes Yapı firmasının Maçka Residences projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Maçka Residences armani

Maçka Residences; elit yaşamın yeni simgesi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 17.12.2014
Maçka Residences, Armani /Casa sanatsal yorum kattığı iç tasarımı ve Kempinski Residences'in lüks hizmet anlayışıyla Maçka'da seçkin bir yaşam sunuyor
Maçka Residences, 135 metrekare ile 500 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki balkon ve teraslı, en ileri teknoloji ile donatılmış rezidanslarıyla dikkat çekiyor. 

Açık ve kapalı havuzlar, spa & fitness merkezi, tam gün güneş ışığı alan güneşlenme terasları ve değişik özel mekanları ile Uluslararası Gayrimenkul ödülüne layık görülen Maçka Residences'ta yaşam 2012 yılından bu yana devam ediyor. 

45 milyon dolarlık yatırım

Projede, Armani markasının zarafet ve modernist çizgisi iç tasarıma yansıtıldı. Lüks yaşam konforu ise yüz yıllık kişiye özel hizmet tecrübesiyle Kempinski Residences tarafından sunuluyor. 73 bin metrekare arsa üzerine kurulan projenin yatırım değeri, 45 milyon dolar. 

Wesley Sneijder ile Caner Erkin komşu çıktı

170 dairelik bir proje olan Maçka Residences'ta, Fenerbahçe'de top koşturan ünlü futbolcu Caner Erkin ile Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder de oturuyor.

Astaş Holding ve Bemes Yapı ortak yatırımıyla hayata geçen Maçka Residences, Boğaz, Adalar, tarihi Yarımada, Sarayburnu manzarasına hakim konumuyla, elit yaşam biçiminin simgesi, Nişantaşı - Maçka'da yer alıyor. 

Maçka Residences İletişim Bilgileri;

Web: http://www.mackaresidences.com/
Telefon: 0212 215 29 29

Maçka Residences Maçka Residences armani casa caner erkin Wesley Sneijder Astaş Holding Bemes Yapı