Luxera Bahçelievler / Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat

Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat firmasının Luxera Bahçelievler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
luxera yenibosna

Luxera Yenibosna'da daireler cazip fiyatlarla sunuluyor

Konut Projeleri Emine Pile 31.07.2017
Luxera Gayrimenkul, Meydan projesinin ardından Luxera markalı projelerine Luxera Yenibosna’yı da ekledi.
Markalı konut sektöründe adından başarıyla söz ettiren Luxera Gayrimenkul,  2017 yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. 

İstanbul'un değer kazanan bölgelerinde hayata geçirdiği projeleriyle dikkat çeken firma, Luxera markalı projelerine Yenibosna'yı da ekledi. 

Meydan projesinin ardından Luxera Yenibosna projesini de ulaşım ağlarının merkezinde konumlandıran Luxera Gayrimenkul, ayrıcalıklı projeleriyle kazançlı bir yatırımın kapılarını açıyor.

419 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Bahçelievler - Yenibosna'da konumlanan Luxera Yenibosna; bünyesindeki 110 konut ve 4 bin metrekare ticari alanla bölgenin örnek projesi olmaya hazırlanıyor. Yatırımcısına elit bir yaşam vadeden projede konutlar; 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşurken daire büyüklükleri 72 ila 115 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

24 ay vade farksız ödeme seçeneğinin sunulduğu Luxera Yenibosna'da ayrıca kişiye özel ödeme planları da yer alıyor. Konut alıcılarına lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulduğu Luxera Yenibosna'da 1+1 daireler 419 bin TL'den başlıyor. 

METRO DURAĞININ YANI BAŞINDA KONUMLANIYOR

Ataköy- Halkalı Metrosu'nun en hareketli istasyonlarından birine komşu konumunda yer alan Luxera Yenibosna, ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor.

Basın Ekspres yolunun yanı başında  yükselen proje, E5 Otoyoluna 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı'na 4 dakikalık mesafesiyle yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

Ağustos 2019'da teslimlerinin yapılacağı proje, lokasyonu itibariyle hem yatırımcısına hem de oturumcusuna kazanç vadediyor.

luxera yenibosna luxera gayrimenkul projeleri