Luxera Residence / Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat

Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat firmasının Luxera Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bağcılardaki luxera projesinin giriş kapısı

Luxera Residence, Bağcılar’da yükseliyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 25.08.2015
Luzera Gayrimenkul'ün Bağcılar projesi Luxera Residence'ta daire fiyatları 450 bin lira ile 750 bin lira arasında değişiyor.
Gayrimenkul sektörünün son dönemde birçok yatırım yaptığı Bağcılar, yeni bir projeye merhaba demeye hazırlanıyor. Göztepe Mahallesi'nde inşa edilecek olan dev proje 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelecek.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=luxera+residence'>luxera residence</a> projesinin genel görünümü

Luxera Residence, tamamlandığında böyle gözükecek...

Arsa büyüklüğü 2 bin 100 metrekare olarak belirlenen Luxera projesi toplamda 68 dairelik bir konsepte sahip. Tek kule olarak hayat bulacak olan yatırım, Mahmutbey metro istasyonuna yakın konumuyla ön plana çıkıyor.

2+1 dairelerin 450 bin liradan, 3+1 dairelerin ise 490 bin liradan başladığı Bağcılar Luxera'da 4+1'lerin fiyatları 650 bin lira ile 750 bin lira arasında değişiyor. Banka kredisi kullanılabilen projede ayrıca yüzde 45 peşinat ödeyip bakiyeyi 18 ayda sıfır faizle kapatmak mümkün.

bağcılar <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=luxera+residence'>luxera residence</a>taki yüzme havuzu

Projede yüzme havuzu da bulunuyor...

Dairelerin dışında 5 dükkanın bulunduğu projede 2+1 konutların büyüklüğü 115 metrekare ile 158 metrekare arasında değişiyor. 3+1 evlerin 129 ile 208 metrekare arasında değiştiği yatırımda 4+1 evler 169 metrekareden başlayıp 217 metrekareye kadar yükseliyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=luxera+residence'>luxera residence</a> projesindeki yatak odası

Luxera'da odalar ferah bir tasarıma sahip...

Atatürk Havalimanı, İSTOÇ, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, 212 AVM gibi birçok merkeze yakın konumda bulunan projede teslimlerin Eylül 2017'de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

luxera residence luxera residence bağcılar