luxera meydan

Luxera Meydan, 3 metro hattının yanı başında yükseliyor

Konut Projeleri 24.10.2017 13:25

Luxera Gayrimenkul imzası ile Bağcılar’da hayata geçirilen Luxera Meydan projesi merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor.

Luxera markalı konut projeleri ile adından söz ettiren Luxera Gayrimenkul, bugün gerçekleştirilen basın toplantısı ile Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projelerini tanıttı.

Luxera markalı projelerinde merkezi konumları, lüks donatıları ve ulaşılabilir fiyatları ile hitap eden Luxera Gayrimenkul, markasını sektörde bu çizgide konumlandırıyor.

Bağcılar'daki yeni projesi Luxera Meydan projesi bölgenin önemli iki caddesinin kesiştiği noktada inşa ediliyor. Yenikapı-Mahmutbey-Başakşehir, Mahmutbey-Başakşehir, Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hatlarının yanı başında yer alan Luxera Meydan'ın yatırımcısına yüzde 40 ila 45 oranında prim kazandırması öngörülüyor.

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projeleri için toplam 350 milyon liralık yatırıma imza attıklarını belirten Luxera Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, “Müşterilerimize karlı bir yatırıma imza atmalarını amaçlıyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu iki projemizde de bölgelerine maksimum katma değer katmayı hedefliyoruz. İddia ediyoruz, İstanbul'da böyle lokasyonda hiçbir proje yok. Bu çok önemli bir avantaj. Bu 3 metro hattı ile İstanbul'da ulaşılmayacak yer kalmayacak” açıklamasında bulundu.

1+1, 2+1 ve 3+1 konu seçenekleri sunan proje 242 konut ve 50 mağazadan oluşuyor. Daire büyüklükleri 72 metrekare ile 158 metrekare arasında değişen projede teslimlerin ise Aralık 2019'da başlaması planlanıyor.