Lokum Rezidans / DKY İnşaat - Metropolist Yapı

DKY İnşaat - Metropolist Yapı firmasının Lokum Rezidans projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Lokum Rezidans

Lokum Rezidans ödeme seçenekleri!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 17.04.2015
Lokum Evler projesini rezidans bloğu Lokum Rezidans'ta satışlar başladı.
Büyük ilgi gören Lokum Evler'in satışa sunulan rezidans fazı, bölgenin yükselen değeri Tuzla Aydınlı'da yeni sakinlerine ve yatırımcılarına doğayla iç içe, özgür ve tarz sahibi bir yaşamın kapılarını aralıyor.

145 adet dairesi, iş dünyasının yıldız şirketleriyle, 8 büyük üniversite kampüsü ve alışveriş merkezleriyle çevrili bölgede yer alan Lokum Rezidans, beklentilerinize tam olarak cevap verecek.

Lokum Rezidans ödeme seçenekleri

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığında hayata geçirilen Lokum Rezidans'ta peşin ödemelere yüzde 15 indirim uygulanıyor. 

15 ay kredi ödemenizi yapan Lokum Rezidans'ta 36 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. Projede taksitler 1.772 liradan başlangıç gösteriyor. 

Lokum Rezidans, 1+1 ve 2+1'lerden meydana geliyor. Fiyatların 177 bin liradan başladığı rezidans bloğunda, özel hizmetler ve sosyal olanaklar sıralanıyor.

Lokum Evler toplamda, 7 blokta 722 daireden oluşuyor. Proje içerisinde; yüzme havuzları, basketbol sahaları, çocuk oyun alanları, fitness salonu, bisiklet parkuru ve pek çok sosyal alan sıralanıyor.

Lokum Rezidans