Locamahal Veliefendi

Locamahal'de KİPTAŞ vadeli kişiye özel ödeme planı!

Konut Projeleri 12.12.2018 15:58

İstanbul’un ulaşım potansiyeli yüksek semtlerinden biri olan Zeytinburnu’nda yükselen Locamahal Veliefendi yatırımcısına büyük olanaklar sunuyor.

‘2018'i Loca Mahal ile karlı kapatın' sloganıyla dikkat çeken Kiptaş, ev alacaklar için uygun ödeme seçenekleri hazırladı. Yüzde 0 faiz, yüzde 1 KDV ile KİPTAŞ vadeli kişiye özel ödeme planı bulunan projede alıcılara uygun seçenekler sunuluyor.

KİPTAŞ güvencesiyle Veliefendi Hipodromu'nun hemen yanında konumlanan Locamahal projesi Zeytinburnu sahiline sadece 800 metre, sahil yolu ve E5'in ise tam ortasında yer alıyor. Metro ve metrobüs olanakları ile ulaşımı kolaylaştıran proje, Atatürk Havalimanı ve Kadıköy'ü yakınınıza getiriyor. Ayrıca, sahil yolu bağlantısıyla Marmaray, Veliefendi Deniz Otobüsleri İskelesi veya Avrasya Tüneli de ayağınızın dibinde... 

Şehrin merkezi Veliefendi'de 36 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen Locamahal Veliefendi, 20 blokta 1.262 daireden oluşuyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine yer veriliyor. Blokların 14 katlı olarak tasarlandığı Locamahal Veliefendi'de dairelerin metrekare büyüklükleri, 2+1'lerde 119 ila 128 metrekare, 3+1'lerde 154 ila 178 metrekare, 4+1'lerde ise 195 ila 208 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Locamahal Veliefendi'de; 2+1 daireler 778 bin TL ile 1 milyon 536 bin TL, 3+1 daireler 1 milyon 573 bin TL ile 2 milyon 18 bin TL, 4+1 daireler ise 1 milyon 712 bin TL ile 2 milyon 251 bin TL fiyat aralığında yer alıyor.

Yetişkin ve çocuklar için ayrı aktivite alanları

Sağladığı sosyal donatı alanları ve özellikle çocuklar için eşsiz bir oyun alanı imkanı sunan Locamahal Veliefendi'de çocuklarınız atlama taşları, metal sazlıklar, tırmanma duvarı, kum havuzu, kaydırak, tünelli kaydırak ve oyun tepelerinden oluşan temalı oyun parklarında, keyifle vakit geçirecek.

Bunun yanında proje yetişkinler için de cazip ayrıcalıklar sunuyor. Kapalı yüzme havuzu, streetball basketbol sahası, hobi bahçeleri, pilates veya yoga salonu gibi alternatiflerin yanı sıra tam 650 metre uzunluğunda koşu, yürüyüş ve bisiklet yollarının tamamını içinde barındıran bir parkur bulunuyor. Tüm bunların yanında alıcılarının veya yatırım yapacakların en çok ilgisini çekecek özelliklerden birisi de Locamahal'in çevresinde hastaneler, AVM'ler, okullar ve yemyeşil parklar bulundurması.