Locamahal Veliefendi / Kiptaş

Kiptaş firmasının Locamahal Veliefendi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
locamahal veliefendi

Locamahal Veliefendi ulaşım kolaylığı sağlıyor!

Konut Projeleri Esra Karaşin 21.06.2018
KİPTAŞ güvencesiyle Zeytinburnu’nda inşa edilen Locamahal Veliefendi, ulaşım kolaylığı ile büyük avantaj sağlıyor.
İstanbul Zeytinburnu'nun prestijli projesi Locamahal Veliefendi, şehrin kalbindeki konumu ve lokasyonuyla ön plana çıkıyor. Her yere kolay ulaşım sağlayan merkezi konumuyla hayatınıza rahatlık katacak olan Locamahal Veliefendi, son derece cazip bir noktada yükseliyor.

Locamahal Veliefendi; sahil hattıyla, E-5 Otoyolu'na, Atatürk Havalimanı'na 8 dakikalık mesafesiyle, metro, metrobüs, deniz otobüsü ve marmaray gibi tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer alarak yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

20 blokta 1.262 konuttan meydana gelecek şekilde tasarlanan projede; 669 bin lira ile 1 milyon 988 bin lira arasında değişen fiyatlarla 2+1'den 4+1'e kadar daire seçeneklerine ulaşmak mümkün.

 

locamahal veliefendi locamahal veliefendi ulaşım locamahal veliefendi lokasyon locamahal veliefendi nerede locamahal veliefendi fiyat locamahal veliefendi daire fiyatları kiptaş kiptaş locamahal veliefendi