locamahal veliefendi projesi görseli

Locamahal Veliefendi site özellikleri ile alıcılarını cezbediyor!

Konut Projeleri 14.08.2018 11:50

Kiptaş imzasıyla, İstanbul Zeytinburnu'nda yükselen, site özellikleri ile cazbeden Locamahal Veliefendi'de daire fiyatları 703 bin TL'den başlıyor.

Kiptaş tarafından, İstanbul Avrupa Yakası'nda Zeytinburnu'nda yükselen Locamahal Veliefendi, 36 bin metrekare alana inşa ediliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan projede dairelerin metrekare alanları 119 ile 208 metrekare arasından değişiyor. 20 blokta bin 262 konuttan meydana gelen Locamahal Veliefendi projesinde daire fiyatları 703 bin TL'den başlayarak 2 milyon 48 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Locamahal Veliefendi'de vade farksız kişiye özel ödeme planı mevcut

Projede yüzde 20 peşinatla 24 ay şirket içi vade sunuluyor. Banka kredisi kullanmak isteyenler için ise yüzde 20 peşinat, kalan kısım için ise 120 aya varan anlaşmalı bankalardan kredi talep edilebiliyor. Dilerseniz tamamı peşin alımlarda yüzde 5 indirim uygulanabiliyor.

Proje Zeytinburnu sahiline 800 metre mesafede yer alıyor

Locamahal Veliefendi projesi sahil yolu ve E5'in tam ortasında konumlanmasıyla birlikte Bakırköye'e, Atatürk Havalimanı'na, Yenikapı İDO iskelesine, Avrasya Tüneli ve Marmaray'la Anadolu Yakası'na dakikalarla ifade edilecek uzaklıkta yer alıyor. Çevresinde ise hastaneler, AVM'ler, okullar ve yemyeşil parklar bulunuyor.

Projede yer alan site özellikleri alıcılarını cezbediyor

Kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, deniz manzarası, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve süs havuzu gibi site özellikleri barındıran Locamahal Veliefendi alıcılarını cezbediyor.

Projenin Aralık 2020'de teslim edilmesi planlanıyor.