Locamahal Veliefendi / Kiptaş

Kiptaş firmasının Locamahal Veliefendi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
locamahal veliefendi

Locamahal Veliefendi projesi nerede?

Konut Projeleri Emine Pile 18.08.2017
KİPTAŞ güvencesiyle Zeytinburnu’nda Veliefendi Hipodromu'nun yanı başında yükselen Locamahal Veliefendi’de ön talep toplanıyor.
"Yerinizi alın, geleceği kazanın" sloganı ile dikkat çeken Locamahal Veliefendi projesi ön talep topluyor. İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Zeytinburnu'nda inşa edilen proje konumu ile kolay bir ulaşım imkanı sağlıyor.

Sultanahmet'e, Kapalıçarşı'ya, Topkapı Sarayı'na, Aytasofya'ya 8 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 10 dakika mesafede bulunan Locamahal Veliefendi, Bakırköy Adliye Sarayı'na, Marmara Forum AVM'ye Botanik Parkı'na, Zeytinburnu metro durağına da çok yakın bulunuyor.

E5 ve Sahil yolu'nun tam ortasında konumlandırılan Locamahal Veliefendi, Yenikapı İDO iskelesine, Avrasya Tüneli ve Marmaray ile Anadolu Yakası'na yakın konumda...   

2+1, 3+1, 4+1 konut tiplerinden meydana gelen Locamahal Veliefendi 20 blok olarak hayata geçiriliyor. 14 kattan oluşan blokların her katında 4 daire yer alıyor. 

kiptaş locamahal locamahal lokasyon locamahal daire fiyatları locamahal veliefendi adres