Locamahal Veliefendi / Kiptaş

Kiptaş firmasının Locamahal Veliefendi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
locamahal veliefendi projesi görseli

Locamahal Veliefendi alıcılarına kolay ödeme seçenekleri sunuyor!

Konut Projeleri Elife Şahin 10.08.2018
Kiptaş tarafından, İstanbul Zeytinburnu Veliefendi'de inşa edilen Locamahal, çeşitli ve kolay ödeme seçenekleri ile alıcılarını cezbediyor.
Kiptaş imzasıyla, İstanbul Zeytinburnu'nda yükselen Locamahal Veliefendi, 36 bin metrekare alana inşa ediliyor. 20 blokta bin 262 konuttan meydana gelen projede daire metrekare alanları 119 ile 208 metrekare arasında değişiyor. 

Locamahal Veliefendi kolay ödeme seçenekleri sunuyor

2+1 daire fiyatları 703 bin lira ile 1 milyon 344 bin lira arasında, 3+1 daire fiyatları 1 milyon 424 bin lira ile 1 milyon 827 bin lira arasında ve 4+1 daire fiyatları 1 milyon 550 bin lira ile 2 milyon 48 bin lira arasında değişen Locamahal Veliefendi projesinde avantajlı ödeme seçenekleri mevcut. 

Projede yüzde 20 peşinatla 24 ay şirket içi vade sunuluyor. Banka kredisi kullanmak isteyenler için ise yüzde 20 peşinat ile kalan kısmı için ise 120 aya varan anlaşmalı bankalardan kredi talep edilebiliyor. Dİlerseniz tamamı peşin alımlarda yüzde 5 indirim kampanyasından da faydalanabiliyorsunuz

Projenin Aralık 2020'de teslim edilmesi planlanıyor.

locamahal veliefendi daire tipleri locamahal veliefendi daire alanı locamahal veliefendi daire fiyatları locamahal veliefendi ödeme seçenekleri locamahal veliefendi nerede locamahal veliefendi teslim tarihi zeytinburnu locamahal veliefendi zeytinburnu veliefendi locmahal projesi kiptaş locamahal veliefendi kiptaş zeytinburnu veliefendi zeytinburnu veliefendi İstanbul zeytinburnu istanbul locamahal veliefendi